განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

22:30ჰოფენჰაიმი - ვერდერი ბრემენი -:-

ევროპა: ევროპის ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

I ტაიმიარსენალი - ბოდო/გლიმტი 2:0
I ტაიმიბრაგა - როიალ უნიონი სგ 0:0
I ტაიმიმიდტიულანდი - ფეინოორდი 0:2
I ტაიმიოლიმპიაკოსი - ყარაბახი 0:0
I ტაიმირენი - დინამო კიევი 1:1
I ტაიმირომა - ბეტისი 1:1
I ტაიმიფენერბახჩე - აეკი ლარნაკა 1:0
I ტაიმიფრაიბურგი - ნანტი 0:0

ევროპა: კონფერენს ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

I ტაიმიალკმაარი - აპოლონი 1:1
I ტაიმიბაზელი - სლოვანი ბრატისლავა 0:2
I ტაიმიგენტი - დიურგორდენი 0:1
I ტაიმივილიარეალი - აუსტრია ვენა 2:0
I ტაიმიკიოლნი - პარტიზანი 0:1
I ტაიმირიგას ფუტბოლა სკოლა - ისტ. ბაშაქშეჰირი 0:0
I ტაიმისლავია პრაღა - კლუჟი 0:1
I ტაიმიჰართსი - ფიორენტინა 0:2

ესპანეთი: ლა ლიგა

23:00ოსასუნა - ვალენსია -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:00ლიონი - ტულუზა -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

19:00დილა გორი - ტორპედო ქუთაისი -:-
21:00დინამო თბილისი - დინამო ბათუმი -:-

ავსტრალია: A ლიგა

12:45მელბურნ სიტი - ვესტერნ იუნაიტედი -:-

ავსტრია: 2. ლიგა

20:10ავსტრია ვენა II - გრაცერი -:-
20:10ამშტეტენი - ლაფნიცი -:-
20:10კაპფენბერგი - რაპიდი ვენა (Am) -:-
20:10ფორვარტს შტეირი - სტ. პოლტენი -:-
22:30დორნბირნი - ბვ ლინცი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

21:00ბრუკ ლაიტა - ტრაისკირხენი -:-
21:00მანსდორფი - ნოიზიდლი -:-
21:00სიგენდორფი - შტრიპფინგი -:-
21:30ტვლ ელექტრა - დონაუფელდ ვიენი -:-
22:00კრემსერი - ვიენერ სპორტკლუბი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

21:00ალერჰეილიგენი - საკ კლაგენფურტი -:-
21:00ბად გლაიხენბერგი - ვოკლამარკტი -:-
21:00გლაისდორფი - ვოლფსბერგერი (Am) -:-
21:00ლასკი (Am) - კალსდორფი -:-
21:00ლეობენი - დოიჩლანდსბერგერი -:-
21:00ტრაიბახი - რიდი (Am) -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

21:00შვაცი - კუნდლი -:-
21:30სვ ვორგლი - ჰალი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ზალცბურგი

21:00იოჰანი - კუხლი -:-

აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა

17:30ზირა - შამახი -:-

აზია: AFC Championship U17 - საკვალიფიკაციო

08:00ჩრდილოეთ მარიანას კუნძულები U17 - ჩინეთი U17 -:-
12:30კამბოჯა U17 - ავსტრალია U17 -:-
13:00ლაოსი U17 - ჰონგ-კონგი U17 -:-
13:00მალაიზია U17 - არაბთა გაერთიანებული საამიროები U17 -:-
13:00ჩინური ტაიპეი U17 - ტაილანდი U17 -:-
14:00გაუქმდააღმოსავლეთი ტიმორი U17 - ტაჯიკეთი U17 -:-
14:00სინგაპური U17 - იემენი U17 -:-
15:00გაუქმდაშრი-ლანკა U17 - ბრუნეი U17 -:-
16:00ნეპალი U17 - ვიეტნამი U17 -:-
17:00ბჰუტანი U17 - ბანგლადეში U17 -:-
17:00ერაყი U17 - ბაჰრეინი U17 -:-
17:00პალესტინა U17 - ინდონეზია U17 -:-
17:00უზბეკეთი U17 - სამხრეთ კორეა U17 -:-
17:30სირია U17 - იაპონია U17 -:-
17:30ყირგიზეთი U17 - ირანი U17 -:-
18:00ავღანეთი U17 - მონღოლეთი U17 -:-
19:15მიანმარი U17 - ინდოეთი U17 -:-
20:45ყატარი U17 - ომანი U17 -:-
22:00იორდანია U17 - თურქმენეთი U17 -:-
22:30საუდის არაბეთი U17 - ქუვეითი U17 -:-

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

17:00ერზენი - ეგნატია -:-
17:00ტირანა - ლაჩი -:-
19:45ვლაზნია - პარტიზანი -:-

ალჟირი: ლიგა 1

18:30მაგრა - არბა -:-

ალჟირი: ლიგა 2

18:00Khemis El Khechna - ბორჯ მენაილი -:-
18:00ეულმა - ანაბა -:-
18:00სკიდკა - ტელეგემა -:-
18:00უარგლა - ჰარაჩი -:-
18:00უს ჩაოუია - ბატნაქ -:-
18:00ღოზლანე - US Souf -:-
18:00ხრუბი - კონსტანტინი -:-
18:00ჰამრა ანაბა - მლილა -:-

ალჟირი: U21 ლიგა

18:30ასო შლეფი U21 - საოურა U21 -:-
18:30ელ ბაიადი U21 - ჩელგუმი U21 -:-
18:30ხენჩელა U21 - ორანი U21 -:-

არაბთა საამიროები: UAE ლიგა

17:15ალ-აჰლი დუბაი - იტიჰად კალბა -:-
17:15დიბა ალ ფუჯაირა - ალ-აინი -:-
20:00ალ-ჯაზირა - ალ-შარჯა -:-
20:00აჯმანი - ბანი იასი -:-

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

17:10Baynounah - დუბაი სიტი -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

02:00ლანუსი - არგენტინოს ხუნიორსი -:-
02:00ურაკანი - ტალერესი კორდობა -:-
04:30ხიმნასია - ბოკა ხუნიორსი -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

18:00კლუბ ატლეტიკო მიტრე - ალვარადო -:-
22:00ბრაუნ ადროგი - ალმირანტე ბრაუნი -:-

არგენტინა: Reserve League - მეორე ეტაპი

17:00დეფენსა იუსტიცია 2 - როსარიო ცენტრალი 2 -:-
18:00არსენალი სარანდი 2 - უნიონ სანტა-ფე 2 -:-
18:00გოდოი კრუზი 2 - ტალერესი კორდობა 2 -:-

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

18:00ალ-მერეიხი (Sud) - ალ-აჰლი ტრიპოლი (Lby) -:-

აფრიკა: COSAFA ჩემპიონშიპი U20

14:00ზამბია U20 - მავრიკი U20 -:-
17:30ესვატინი U20 - ბოტსვანა U20 -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

20:00დინამო ბრესტი - დნიაპრო -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

22:45ანტვერპენი - სტ. ტრუიდენი -:-

ბელგია: Challenger Pro League

22:00ანდერლეხტი U23 - ვირტონი -:-
22:00დენდერი - Beveren -:-

ბერმუდა: პრემიერ ლიგა

03:00დევონშირ კუგარსი - იქს-როუდს უორიორსი -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - კლაუსურა

02:15ბლუმინგი - უნივერსიტარიო დე ვინტო -:-
04:30სუკრე - ინდეპენდინტე პეტროლეროსი -:-
23:00პალმაფლორი - ბოლივარი -:-

ბოლივია: ნასიონალ B - პლეი-ოფი

23:00გარსია აგრედა - 24 de Septiembre -:-
01:00ვაკა დიეზი - Atletico Bermejo -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

17:00იგმან კონიჩი - ველეზ მოსტარი -:-

ბრაზილია: სერია A

02:00პალმეირასი - კორიტიბა -:-
03:00ავაი - ბოტაფოგო -:-
03:00ამერიკა მგ - სან-პაულუ -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

18:30ჰებარი - ლოკომოტივ სოფია -:-
21:00პირინ ბლაგოევგრადი - ბეროე -:-

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

17:00ბისტრიცა - მარიცა პლოვდივი -:-

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

20:00ვიტესი - RDF -:-
20:00გადაიდოკადიოგო - კუდუგუ -:-
20:00პოლისი - ბობო-დიულასო -:-

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00Magara Young Boys - აილ ნუარი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

20:30არმინია ბილეფელდი - კარლსრუე -:-
20:30რეგენსბურგი - გროიტერ ფიურტი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

21:00ვერლი - ვიქტორია კიოლნი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

21:30ლონე - ედელო -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

21:00ალტგლინიკე - ხემნიტცერი -:-
21:00ხემიე ლაიპციგი - იენა -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

21:00ფორტუნა კიოლნი - დურენი -:-
21:30ალენი - როდინგჰაუზენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

21:00ბალინგენი - სტაინბახ ჰაიგერი -:-
21:00კიკერსი ოფენბახი - ვალდორფი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

21:00აუგსბურგი II - პიპინსრიდი -:-
21:00აშაფენბურგი - რაინი/ლეხი -:-
21:00ბუხბახი - სპვგგ ანსბახი 09 -:-
21:00ილერტისენი - აიხსტატი -:-
21:00შვაინფიურტი - თურქგუჩუ მიუნხენი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

21:30დინამო შვერინი - პამპოუ -:-
21:30სტააკენი - ფურსტენვალდე -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

21:00სუდერელბე - ჰამბურგი -:-
21:30ვანდსბეკერი კონკორდია - ალტონა -:-
21:30ვიქტორია ჰამბურგი - კურსლაკ-ნოიენგამე -:-
22:00ჰამბურგი III - პალომა -:-
22:15აიმსბუტელერი - ტუს ოსდორფი -:-

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

21:00აუერსმახერი - ჰერტა ვისბახი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

20:30ამერტალი - 1. სკ ფოიხტი -:-
21:00ელტერსდორფი - ატსვ -:-
21:00კორნბურგი - ბამბერგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი

21:30ვფბ ჰალბერგმოოს-გოლდახი - როსენჰაიმი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

21:00ნოტინგენი - ჰოლენბახი -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

21:30ბაუმბერგი - ტურუ დიუსელდორფი -:-
21:30სსვგ ველბერტი - მეერბუში -:-
21:45ველბერტი - კლევე -:-

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

22:45გლაკის იუნაიტედი - მონს კალპე -:-

დანია: სუპერლიგა

21:00ლიუნგბიუ - ვიბორგი -:-

დანია: 1 დივიზიონი

20:30ფრედერისია - ნიკობინგი -:-
20:30ფრემად ამაგერი - ჰვიდოვრე -:-

ევროპა: ევრო U19 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა A

13:00ირლანდია U19 W - ჩრდილოეთ ირლანდია U19 W -:-
13:30ნიდერლანდები U19 W - თურქეთი U19 W -:-
16:00საფრანგეთი U19 W - პოლონეთი U19 W -:-
17:00შვედეთი U19 W - საბერძნეთი U19 W -:-

ევროპა: ევრო U19 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა B

13:00ხორვატია U19 W - მონტენეგრო U19 W -:-
17:30აზერბაიჯანი U19 W - კვიპროსი U19 W -:-
18:00ჩრდილოეთ მაკედონია U19 W - ბელარუსი U19 W -:-

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა A

14:00ისლანდია U17 W - შვეიცარია U17 W -:-
15:30უკრაინა U17 W - ინგლისი U17 W -:-
18:00საფრანგეთი U17 W - იტალია U17 W -:-
19:00დანია U17 W - ესტონეთი U17 W -:-

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა B

19:00ბელარუსი U17 W - ლუქსემბურგი U17 W -:-
21:00საქართველო U17 W - სომხეთი U17 W -:-

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

14:00ჰადია ჰოსანა - სიდამა ბუნა -:-
17:00ადამა სიტი - დიფენს ფორსი -:-

ეკვადორი: სერია ბ

04:00ბუჰოსი ულვრ - ჩაკარიტასი -:-

ეკვადორი: კოპა ეკვადორი - ჯგუფური ეტაპი

00:00ელ ნასიონალი - ინდეპენდიენტე დელ ვალე -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00ხიხონი - ვილიარეალი B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

00:00სან ფერნანდო - არუკასი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15

22:15ვალ ეგუესი - ბეტი ონაკი -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - სამხრეთ ამერიკის თასი - პლეი ოფები

01:00დეპორტივო ტაჩირა - პორტუგესა -:-
03:15პუერტო კაბელო - ლარა -:-

ვიეტნამი: V ლიგა

14:00დანანგი - ბინ დუონგი -:-

ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2

12:30დაკ ლაკი - ბა რია ვუნგ ტაუ -:-
13:00ჰუე - ლონგ ან -:-
14:00ბინჰ ფუოკი - კონგ ანი -:-
14:00ქუანგ ნამი - პჰო ჰიენი -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

21:00გაზიანთეფი - ადანა დემირსპორი -:-

თურქეთი: 1. ლიგა

21:00ადანასპორი - ბანდირმასპორი -:-

თურქმენეთი: იოკარი ლიგა

15:00აშხაბადი - ალტინ ასირი -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:00ქპრ - რედინგი -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

16:00ბარნსლი U21 - შეფილდ ვედ U21 -:-

ინდოეთი: ISL

18:00კერალა ბლასტერსი - ისტ ბენგალი -:-

ინდონეზია: ლიგა 1

12:30გადაიდოდევა იუნაიტედი - არემა -:-
15:15გადაიდოპსმ მაკასარი - პერსიკაბო 1973 -:-

ინდონეზია: ლიგა 2 - პირველი რაუნდი

10:15გადაიდოპსბს ბიაკ ნუმფორი - პერსიპურა აიაპურა -:-
11:15გადაიდოPersipal BU - დელტრასი სიდოარჯო -:-
12:15გადაიდოPersikab - Persekat -:-
12:15გადაიდოPersipa Pati - პსიმ იოგიაკარტა -:-
12:15გადაიდოკილაკაპი - Bekasi City -:-
13:00გადაიდოPSDS Deli Serdang - პერსირაია აკეჰი -:-
15:15გადაიდოპერსიჯაპ ჯეპარა - გრესიკი -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

18:00საჰაბი - ალ სარეეჰი -:-
21:30ალ-ვეჰდატი - ალ-ჰუსეინი -:-

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

17:30ესტეგლალი - ფულადი -:-
18:00მალავანი - სანატ ნაფტი -:-
18:30მეს კერმანი - ჰავადარი -:-
18:30მეს რაფსანჯანი - ტრაქტორი -:-
19:30ნაფტი მ.ი.ს - გოლ გოჰარი -:-
20:30სეფაჰანი - პერსეპოლისი -:-

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

22:45ბოჰემიანსი - დროჰედა -:-
22:45დანდალკი - სტ. პატრიკსი -:-
22:45დერი სიტი - ფინ ჰარპსი -:-
22:45დუბლინი - სლიგო როვერსი -:-

ირლანდია: დივიზიონი 1

22:45გელვეი - ათლონი -:-
22:45კობ რამბლერსი - ლონგფორდი -:-
22:45კორკ სიტი - უექსფორდი -:-
22:45უოთერფორდი - თრითი იუნაიტედი -:-

ისრაელი: პირველი ლიგა

17:00აგუდატ სპორტ აშდოდი - მს კაფრ ქასიმი -:-
17:00ბნეი იეჰუდა - მაკაბი ჯაფა -:-
17:00ირონი ტიბერიასი - ჰაპოელი აფულა -:-
17:00მაკაბი ნაზარეთი - ჰაპოელი რამათ განი -:-
17:00მაკაბი პეტაჰ ტიკვა - ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი -:-
17:00ნოფ ჰაგალილი - ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა -:-
17:00რამათ ჰაშარნი - ჰ. ირონი რიშონი -:-
17:00ჰ. აკკო - ჰაპოელი კფარ-საბა -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

14:30მაკაბი ტამრა - ირონი ბაკა -:-
14:30ჰ. მიგდალ ჰაემეკი - ჰაპოელი ბუეინე -:-
15:00ტაიბე - ცეირეი კაფრ კანა -:-
15:30ჰაპოელი ბნეი ზალფა - მაკაბი ტზურ შალომი -:-
16:00მაკაბი ნუჯეიდატ აჰმადი - Ihud Bnei Shfaram -:-
16:00ჰაპოელი კარფ კანა - Hapoel Qalansawe -:-
16:00ჰაპოელი კაუკაბი - მს ტირა -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

13:00მ. ჰერზლია - Ironi Modiin -:-
13:00ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი - მ. ირონი აშდოდი -:-
13:45ბნეი ეილატი - შიმშონ თელ ავივი -:-
14:00ბეითარ თელ ავივი - დიმონა -:-
14:00ჰაპოელი მარმორეკი - ჰაპოელ კფარ შალემი -:-
15:00მაკაბი იავნე - ჰ. ჰერზლია -:-
15:00მს ირონი კუსეიფე - მაკაბი შაარაიმი -:-
15:55ჰოლონ იერმიაჰუ - შიმშონ კაფრ ქასიმი -:-

იტალია: სერია B

22:30ჯენოა - კალიარი -:-

იტალია: პრიმავერა 1

16:00ატალანტა U19 - ჩეზენა U19 -:-
18:00ვერონა U19 - ტორინო U19 -:-

კანადა: U სპორტსი

02:15აკადია - უპეი -:-
02:15კეიპ ბრეტონი - სტფქს -:-
02:15უნბ - მაუნთ ალისონი -:-
03:15Toronto Metropolitan - ტორონტო -:-
04:30ვიქტორია - უბკ -:-
22:15ქვინზი - ნიპისინგი -:-
23:15ლაურიე - ბროკი -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

20:00აპოელი - კარმიოტისა -:-

კვიპროსი: დივიზიონი 2

20:00ომონია არადიპუ - ანაგენისი დერინია -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

02:30ბუკარამანგა - აგუილასი -:-
05:00ატლეტიკო ნასიონალი - ინდ. მედელინი -:-

კოსოვო: სუპერლიგა

19:00ბალკანი - ტრეპჩა 89 -:-
19:00გჯილანი - დრენიცა -:-
19:00დრიტა - პრიშტინა -:-
19:00კფ ლაპი - დუკაგინი -:-
19:00ფერიზაი - მალიშევა -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა

23:00სანტა ანა - მუნისიპალ ტურიალბა -:-

ლატვია: 1. ლიგა

19:00აფა ოლაინე - რიგასი 2 -:-

ლიბანი: პრემიერ ლიგა

16:30ალ-საჰელი - ალ-ახა ალ-აჰლი ალეი -:-

ლიბერია: LFA I დივიზიონი

19:30Cece United - LPRC ოილერი -:-

ლიეტუვა: I ლიგა

20:00ატმოსფერა - გარლიავა -:-
20:00ნეპტუნასი - ბფა ვილნიუსი -:-
21:00რიტერიაი 2 - ეკრანასი -:-

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30რუმპჰი იუნაიტედი - ბლუ იგლზი -:-

მალაიზია: სუპერ ლიგა

15:30საბაჰი - პენანგი -:-
16:15მელაკა იუნაიტედი - ტერენგანუ -:-
16:15პეტალინგ ჯაია სიტი - სელანგორი -:-
17:00ნეგერი სემბილანი - კედაჰი -:-
17:00სრი პაჰანგი - ჯოჰორი -:-

მალტა: პრემიერ ლიგა

21:30ჰიბერნიანსი - ზებუგი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

19:00გადაიდობერკანი - მოგრებ ტეტუანი -:-
19:00გადაიდოირ ანჟე - ვიდადი -:-
19:00გადაიდორაჯა კასაბლანკა - ჰასანია აგადირი -:-
19:00გადაიდოფარ რაბატი - ოლიმპიკ საფი -:-
21:00უნიონ ტუარგა - შაბაბ მოჰამედია -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

04:00ტეპატიტლან დე მორელოსი - კიმარონეს დე სონორა -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - აპერტურა

21:00პაჩუკა 2 - ლევიატანი -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

13:00საფრანგეთი U16 - უელსი U16 -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

01:00ამერიკა ქ - ჩილე ქ -:-
18:00ბელარუსი ქ - რუსეთი ქ -:-
20:00ჩეხეთი ქ - უნგრეთი ქ -:-
21:00ნორვეგია ქ - ბრაზილია ქ -:-
22:30გერმანია ქ - საფრანგეთი ქ -:-
22:30ესპანეთი ქ - შვედეთი ქ -:-
23:00ინგლისი ქ - აშშ ქ -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

22:00გრონინგენი - ვალვაიკი -:-

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

22:00დენ ჰააგი - ეინდჰოვენი -:-
22:00დორდრეხტი - ზვოლე -:-
22:00ვილემ II - დენ ბოსხი -:-
22:00იონგ აზ ალკმაარი - ბრედა -:-
22:00იონგ აიაქსი - ჰელმონდი -:-
22:00იონგ პსვ - ტელსტარი -:-
22:00იონგ უტრეხტი - ალმერე სიტი -:-
22:00ოსს - მაასტრიხტი -:-
22:00როდა - ვენლო -:-
22:00ჰერაკლესი - გრააპსხაპი -:-

ომანი: პროფესიონალური ლიგა

17:00ალ-ორუბა - ალ-ნაჰდა -:-
19:15სოჰარი - სურ კლუბი -:-

პალესტინა: დასავლეთ სანაპიროს ლიგა

18:00ალბირა - ალ-ქუდსი -:-
18:00ისლამი კალკელეა - ჯაბალ ალ-მუქაბერი -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

00:30რეზისტენსია - ლიბერტად ასუნსიონი -:-
00:30სოლ დე ამერიკა - ნასიონალ ასუნსიონი -:-
03:0012 დე ოქტუბრე - გუარანი -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:30კახამარკა - სიენსიანო -:-

პერუ: ლიგა ქ - პლეი-ოფი

04:00ალიანსა ლიმა ქ - კარლოს მანუჩი ქ -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

20:00სტალ მილეკი - პოგონი შჩეცინი -:-
22:30იაგიელონია - პლოცკი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

20:00სანდეცია ნოვი საჩი - ჩოჟნიჩანკა -:-
22:30ვისლა კრაკოვი - ლკს ლოძი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

21:11პოლონია ვარშავა - გარბარნია -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II

17:30სტაროგრადი გდანსკი - გედანია გდანსკი -:-
18:00იაროცინი - კლეჩევი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III

18:00ნისა - ბრზეგი -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:15ჟილ ვისენტე - ეშტორილი -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

21:00BSAD - ფარენსე -:-

პორტუგალია: ლიგა 3

22:00კალდასი - ალვერკა -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

19:00ვოლუნტარი - მიოვენი -:-
22:00არგესი - უნივ. კრაიოვა -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2

16:00რამნიჩუ სარატი - აეროსტარი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4

16:00კამპულუნგი - პუკიოასა -:-
16:00უნირეა ბასკოვი - სტიაუა ბუქარესტი 2 -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5

16:00ოდორჰეიუ - პლოპენი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6

16:00ვედიტა კოლონესტი - კრაიოვა 2 -:-
16:00მინერული კოსტესტი - Calimanesti -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7

16:00ვიტორული ტგ. ჟიუ II - აურულ ბრედი -:-
16:00პროგრესულ ეზერისი - გილორტულ ტგ. ჩარბუნესტი -:-
16:00ფილიასი - Retezatul Hateg -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8

16:00ავანტული პერიამი - ტეუზ ჩერმეი -:-
16:00ბისნოვი - პროგრესული პეჩიცა -:-
16:00გიროდა & გიარმატა ვი - რესიტა -:-
16:00ინეუ - სოიმი ლიპოვა -:-
16:00კრისულ კიშინიოვი კრისი - Phoenix Buzias -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9

16:00ACS Targu Mures 1898 - Corvinul Hunedoara -:-
16:00მეტალურგისტულ ჩუგირი - ვიიტორულ კლუჟი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10

16:00გლორია 2018 ბისტრიტა - CSM ზალაუ -:-

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

18:30ურალი - ხიმკი -:-

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 2

16:00როდინა მოსკოვი U21 - ელექტრონი ვნ -:-

რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა

14:00კრილია სოვეტოვი სამარა U19 - ტორპედო მოსკოვი U19 -:-
14:00ლოკომოტივი მოსკოვი U19 - როსტოვი U19 -:-
14:00სოჩი U19 - ხიმკი U19 -:-
14:00სტროგინო მოსკოვი U19 - ორენბურგი U19 -:-
14:00ჩერტანოვო მოსკოვი U19 - ყუბანი U19 -:-
14:00ცსკა მოსკოვი U19 - ზენიტი U19 -:-
15:30კრასნოდარი U19 - დინამო მოსკოვი U19 -:-
16:00ნიჟნი ნოვგოროდი U19 - ურალი U19 -:-
16:00სპარტაკი მოსკოვი U19 - უორ 5-იეგორიევსკი U19 -:-

სამხრეთ ამერიკა: South American Games U20

I ტაიმიპარაგვაი U20 - ურუგვაი U20 0:1

სამხრეთ ამერიკა: South American Games Women U20

16:00ურუგვაი U20 W - კოლუმბია U20 W -:-
18:15ვენესუელა U20 W - ჩილე U20 W -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

21:30სუპერსპორტ იუნაიტედი - სეკუკუნე -:-

სამხრეთ აფრიკა: Motsepe Foundation Championship

17:30MM Platinum - ვენდა -:-

საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა

19:30აბჰა - ალ-ნასრი -:-
22:00ალ ადალჰი - ალ-ფეიჰა -:-
22:00ალ იტიჰადი - ალ-ფატეჰი -:-

სეიშელის კუნძულები: პირველი დივიზიონის ლიგა

15:30ანსე რეუნიონი - სანტოსი -:-
18:00ბაზარ ბრაზერსი - ფორესტერსი -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

19:00რადნიკი - ნოვი პაზარი -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი

17:00ბროდარაცი - ოფკ ბეოგრადი -:-
17:00უსკე - სინდიელიკ ბელგრადი -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

15:45ლაიონ სიტი - ალბირექს ნიიგატა -:-

სირია: პრემიერ ლიგა

15:00Al-Jazeera - ალ-ტალია -:-
15:00ალ-მაჯდი - ალ-ვაჰდა -:-
15:00ტიშრინი - ალ-კარამაჰი -:-
17:00ალ-იტიჰადი - ალ-ჯაიში -:-
17:00ვატბაჰი - ჯაბლეჰი -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

19:30პოდბრეზოვა - რუზომბეროკი -:-

სლოვაკეთი: 2. ლიგა

17:00სლოვანი ბრატისლავა B - კომარნო -:-
21:30მიავა - პოჰრონიე -:-

სლოვენია: 2. SNL

17:30ალუმინი - იადრან დეკანი -:-
20:00ნაფტა - ბისტრიცა -:-
20:00ტრიგლავი - ფუზინარი -:-

სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი

20:00დობროვცე - დრავოგრადი -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:30ჰორსიდი - Sahafi -:-

ტაილანდი: ტაი ლიგა 1

16:00ლამპჰუნ უორიორი - ბურირამი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00კინონდონი - რუვუ შუთინგი -:-

ტუნისი: უმაღლესი ლიგა

18:00ბენ გერდანი - სიდი ბუზიდი -:-
18:00რეჯიჩე - სლიმანი -:-

უგანდა: პრემიერ ლიგა

17:00ონდუპარაკა - ვილა -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

17:30მეტალურგი ბეკაბადი - ბუნიოდკორი -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

16:00ვერეს რივნე - მეტალისტი ხარკოვი -:-
18:00კოლოსი კოვალივკა - ინჰულეცი -:-

უკრაინა: I ლიგა

14:00ობოლონი - მეტალურგი ზაპაროჟია -:-
15:00ჩერნიჰივი - კრემინი -:-
16:00ჟიტომირი - კარპატი ლვოვი -:-

უკრაინა: II ლიგა

12:30რეალ ფარმა ოდესა - Khust -:-
14:00Zvyagel - მეტალურგი ზაპაროჟია 2 -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

13:00დნიპრო-1 U19 - ზარია ლუგანსკი U19 -:-
14:00გადაიდოლვოვი U19 - შახტარი დონეცკი U19 -:-
15:00ვორსკლა პოლტავა U19 - ჩერნომორეცი ოდესა U19 -:-

უნგრეთი: NB I

20:00მოლ ფეჰერვარი - ზალაეგერშეგი -:-
22:05უიპეშტი - კეჩკემეტი ტე -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

23:00მალდონადო - ჩერო ლარგო -:-

ქუვეითი: პრემიერ ლიგა

18:55ალ-ფაჰაჰეელი - ალ ტადამონი -:-
21:15ალ-ჯაჰრა - ალ-ნასერი -:-

ყატარი: QSL თასი

20:00ალ ვაკრა - უმ-სალალი -:-
20:00ალ-სადი - ალ-აჰლი -:-
20:00ალ-საილია - ყატარი სკ -:-

ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა

14:00დორდოი ბიშკეკი - ტალანტი -:-
14:30ნეფთჩი კოჩკორ-ატა - კანტი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი

21:00სუნდი - ალგარნა-ჰარნოსანდი -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი

21:00ესლოვსი - ბალკანი -:-
21:00იფკ ჰასლეჰოლმი - კრისტიანსტადს -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი

21:30სლაიპნერი - ენსკედე -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

21:00სტენუნგსუნდსი - ანგერედი -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

21:30ქსამაქსი - ბელინცონა -:-
22:15აარაუ - თუნი -:-

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

22:45ინვერნესი - პარტიკი -:-

შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა

22:45ბრუმჰილი - კალდეონიან ბრეივზი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

20:00იჰლავა - პროსტეჟოვი -:-

ჩეხეთი: MSFL

17:30Kvitkovice - კრომერიცი -:-
20:00ჰლუცინი - ვიტკოვიცე -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა ქ

10:15შაანხი ჩანგანი ქ - ჩანგჩუნ დაჟონგი ქ -:-
10:15შანხაი RCB ქ - ჰენან სონგშან ლონგმენი ქ -:-
12:00გუანგდონგ მეიჟუ ქ - შანდინგი სლ ქ -:-
12:30ვუჰან ჯიანგდა ქ - სიჩუანი ქ -:-
12:30ჯიანგსუ სუნინგი ქ - ბეიჯინგ ბეიკონგი ქ -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა

22:45გლენტორანი - კერიკ რეინჯერსი -:-
22:45კლიფტონვილი - კრუსეიდერსი -:-
22:45ნიური სიტი - ლარნე -:-

ხორვატია: HNL

20:00ლოკ. ზაგრები - სიბენიკი -:-

ხორვატია: Prva NL

17:00დრაგოვოლიაცი - ორიენტი -:-
17:00კუსტოსიია - დუბრავა ზაგრები -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.