განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

23:00ბენფიკა - მიუნხენის ბაიერნი -:-
23:00ზენიტი - იუვენტუსი -:-
23:00იანგ ბოიზი - ვილიარეალი -:-
23:00ლილი - სევილია -:-
23:00მანჩესტერ იუნაიტედი - ატალანტა -:-
23:00ჩელსი - მალმიო -:-

ევროპა: ევროპის ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

20:45ბეტისი - ლევერკუზენი -:-
20:45ლაციო - მარსელი -:-
20:45ლუდოგორეცი - ბრაგა -:-
20:45მიდტიულანდი - ცრვენა ზვეზდა -:-
20:45რაპიდი ვენა - დინამო ზაგრები -:-
20:45ფენერბახჩე - ანტვერპენი -:-
23:00აინტრახტი - ოლიმპიაკოსი -:-
23:00ვესტ ჰემი - გენკი -:-
23:00ლოკომოტივი მოსკოვი - გალათასარაი -:-
23:00ნაპოლი - ლეგია ვარშავა -:-
23:00პსვ - მონაკო -:-
23:00რეინჯერსი - ბრონდბიუ -:-
23:00სპარტა პრაღა - ლიონი -:-
23:00შტურმი გრაცი - რეალ სოსიედადი -:-

ევროპა: კონფერენს ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

18:30ჰიკი - მაკაბი თელ-ავივი -:-
20:45ალაშკერტი - ლასკი -:-
20:45ანორთოსისი - ფლორა -:-
20:45ბოდო/გლიმტი - რომა -:-
20:45ვიტესი - ტოტენჰემი -:-
20:45კოპენჰაგენი - პაოკი -:-
20:45მაკაბი ჰაიფა - სლავია პრაღა -:-
20:45მურა - რენი -:-
20:45ფეინოორდი - უნიონ ბერლინი -:-
20:45ყარაბახი - კაირატი ალმათი -:-
23:00ბაზელი - ომონია -:-
23:00იაბლონეცი - რანდერსი -:-
23:00კლუჟი - ალკმაარი -:-
23:00პარტიზანი - გენტი -:-
23:00სლოვანი ბრატისლავა - ლინკოლნ რედ იმპსი -:-
23:00ცსკა სოფია - ზარია ლუგანსკი -:-

აზია: აზიის თასი ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

10:00ლიბანი ქ - არაბთა გაერთიანებული საამიროები ქ -:-
15:00გუამი ქ - მიანმარი ქ -:-
19:00ბაჰრეინი ქ - ლაოსი ქ -:-

ალჟირი: U21 ლიგა

18:30კონსტანტინი U21 - ორანი U21 -:-

არაბთა საამიროები: UAE ლიგა

18:15ბანი იასი - ხორფაკანი -:-
18:15იტიჰად კალბა - ალ-უროობა -:-
20:30ალ-ვასლი - ალ-აინი -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

23:45სან-ლორენსო - ლანუსი -:-
02:00ბანფილდი - ურაკანი -:-
02:00ესტუდიანტესი - ატლ. ტუკუმანი -:-
04:15ბოკა ხუნიორსი - გოდოი კრუზი -:-
21:30არგენტინოს ხუნიორსი - კოლონ სანტა-ფე -:-
23:45ნიუელს ოლდ ბოიზ - ალდოსივი -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

03:30სოლ დე მაიო - დეპორტივო მადრინი -:-

არგენტინა: პრიმერა D - კლაუსურა

22:00არგენტინო დე როსარიო - დეპოპრტივო მუნისი -:-

აშშ: MLS

03:30DC იუნაიტედი - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი -:-
03:30ატლანტა იუნაიტედი - ნიუ იორკ სიტი -:-
03:30ინტერი მაიამი - ტორონტო -:-
03:30ორლანდო სიტი - კლუბ დე ფუტ მონრეალი -:-
03:30ცინცინატი - ჩიკაგო ფაიერი -:-
04:00დალასი - ლოს ანჯელესი -:-
04:00მინესოტა - ფილადელფია უნიონი -:-
04:30ნეშვილი - კოლუმბუს ქრიუ -:-
04:30ჰიუსტონ დინამო - ლოს ანჯელეს გალაქსი -:-
05:00კოლორადო რაპიდსი - სიეტლ საუნდერსი -:-
06:00პორტლენდ ტიმბერსი - ვანკუვერ ვაითქეფსი -:-
06:30სან ხოსე ერსქვეიქსი - ოსტინი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 - ლუდუნი -:-
03:00ჩარლსტონი - ლოს ანჯელეს გალაქსი 2 -:-
03:30ტამპა ბეი - მაიამი -:-
04:00ტულსა - ატლანტა იუნაიტედი 2 -:-
05:00ელ პასო - ოსტინ ბოლდი -:-
05:00ნიუ მექსიკო - სან ანტონიო -:-
06:00ორენჯ ქაუნთი - სან დიეგო ლოიალი -:-
06:00ტაკომა დეფიანსი - ოკლენდ რუთსი -:-

აშშ: USL ლიგა 1

04:00უნიონ ომაჰა - ფორვარდ მედისონი -:-

აშშ: ნისა - საშემოდგომო სეზონი

04:30ჩიკაგო ჰაუსი - ჩატანუგა -:-
06:30LA ფორსი - სან დიეგო 1904 -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00ოლვეის რედი - ვილსტერმანი -:-
03:30პალმაფლორი - ინდეპენდინტე პეტროლეროსი -:-

ბრაზილია: სერია A

02:00სეარა - პალმეირასი -:-

ბრაზილია: სერია B

03:30ბოტაფოგო - ბრუსკე -:-

ბრაზილია: ბრაზილიის თასი

04:30ატლეტიკო მინეირო - ფორტალეზა -:-
04:30ატლეტიკო-პრ - ფლამენგო -:-

ბრაზილია: კოპა ვერდე

23:00მანაუ - პორტო ველო -:-
00:00საო რაიმუნდო რრ - კასტანჰალი -:-
01:00რიო ბრანკო - ნოვა მუტუმი -:-
03:00პაისანდუ - პენარიოლი -:-
04:00კუიაბა - ბრაზილიენსე -:-

ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე - საკვალიფიკაციო

02:30აბც - იაკიპენსე -:-
02:30ბოტაფოგო პბ - იმპერატრიზი -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო U23 - პლეი-ოფი

23:00სეარა U23 - გრემიო U23 -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20 - პლეი-ოფი

00:00ვასკო და გამა U20 - ფლამენგო U20 -:-

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი C

16:30Al Hammam - Al Zarka -:-
16:30Baladiyat El Mahalla - დეკერნესი -:-
16:30El Olympi - Pioneers -:-
16:30Kafr El Sheikh - Said El Mahalla -:-
16:30აბუ ქირ სემადი - ელ რაჯა -:-
16:30ალააბ დამანჰური - Salloum -:-
16:30ელ მანსურა - Al Magd -:-
16:30ჰარას ელ ჰოდუდი - Alexandria SC -:-

ევროპა: ევრო U17 - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

14:00ბულგარეთი U17 - ხორვატია U17 -:-
20:00სერბეთი U17 - ლიხტენშტაინი U17 -:-

ევროპა: მსოფლიო თასი ქ - საკვალიფიკაციო

16:00მონტენეგრო ქ - აზერბაიჯანი ქ -:-
18:00რუსეთი ქ - მალტა ქ -:-
19:00ალბანეთი ქ - სომხეთი ქ -:-
19:00თურქეთი ქ - ბულგარეთი ქ -:-
19:00ლატვია ქ - ჩრდილოეთ მაკედონია ქ -:-
19:00საქართველო ქ - ფინეთი ქ -:-
20:00დანია ქ - ბოსნია და ჰერცეგოვინა ქ -:-
20:00ისრაელი ქ - გერმანია ქ -:-
20:00უკრაინა ქ - ფარერების კუნძულები ქ -:-
21:00პორტუგალია ქ - სერბეთი ქ -:-
21:15პოლონეთი ქ - ნორვეგია ქ -:-
22:00ბელგია ქ - კოსოვო ქ -:-
22:00ირლანდია ქ - შვედეთი ქ -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:00ჯოკორო - ფას -:-
05:00აგილა - მეტაპანი -:-
05:00სანტა-ტეკლა - ატლეტიკო მარტე -:-
05:15ალიანსა - ჩალატენანგო -:-

ერაყი: სუპერლიგა

16:00ალ-დივანიია - ერბილი -:-
16:00ბაღდადი - ალ-ნაფტი -:-
16:00სამარა - ალ-ზავრაა -:-
18:15ალ-შორტა - ზახო -:-
20:30ალ-ვასატი - ალ-მინაა -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00ალკორკონი - ლეგანესი -:-
23:00ლუგო - ლას პალმასი -:-
20:45ალმერია - რ. სოსიედადი B -:-
21:00სარაგოსა - პონფერადინა -:-
23:00მირანდესი - ხირონა -:-
23:00რეალ ოვიედო - ბურგოსი -:-

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი - პლეი-ოფი

23:30ფუნდასიონ აიფი - ფრონტერა -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:00რედინგი - ბლექპული -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18

16:00სანდერლენდი U18 - ბლექბერნი U18 -:-

ინდონეზია: ლიგა 1

15:15პერსიკი კედირი - პერსიპურა აიაპურა -:-
17:30პერსებაია - პერსელა ლამონგანი -:-

ინდონეზია: ლიგა 2 - პირველი რაუნდი

12:15გადაიდოსრივიაია - ტიგა ნაგა -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

19:00ალ-რამტჰა - შაბაბ ალ-ორდონი -:-
19:00აქაბა - ალ-ჯაზირა ამანი -:-
21:30საჰაბი - ალ-ვეჰდატი -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

18:00ჰაპოელი ბნეი ლოდი - მ. ჰერზლია -:-
19:00ჰაპოელ კფარ შალემი - ჰაპოელი აზორი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

19:30პრო ვერჩელი - ჯიანა ერმინიო -:-
23:00ლეჩო - რენატე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

23:00კატანია - აველინო -:-
23:00ლატინა - კატანძარო -:-
23:00მონოპოლი - იუვე სტაბია -:-
23:00პაგანეზე - პოტენცა -:-
23:00პალერმო - ვირტუს ფრანკავილა -:-
23:00ტარანტო - ფიდელის ანდრია -:-

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

03:00ატლეტიკო ოტავა - ვალური -:-

კანადა: U სპორტსი

04:15ვატერლოო - ვესტერნი -:-

კენია: პრემიერ ლიგა

16:00ნაირობი სიტი - ვაზიტო -:-

კოლუმბია: კოპა კოლიმბია

02:30პერეირა - დეპორტეს ტოლიმა -:-

კოლუმბია: სუპერ თასი

05:00სანტა ფე - ამერიკა დე კალი -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა

00:00კარმელიტა - მუნისიპალ გარაბიტო -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

23:30მულუდია უჯდა - რაჯა კასაბლანკა -:-
23:30ვიდადი - ოლიმპიკ საფი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

04:00ლეონი - პუმასი -:-
04:00ტოლუკა - ნეკაქსა -:-
06:00ტიგრესი - პაჩუკა -:-
06:06ტიხუანა - გვადალახარა ჩივასი -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

02:00სელაია - ალებრიხეს დე ოახაკა -:-
04:05ტამპიკო მადერო - ატლანტე -:-
06:05კიმარონეს დე სონორა - ტლახკალა -:-

მექსიკა: ლიგა MX U20 - აპერტურა

02:45ტიხუანა U20 - გვადალახარა ჩივასი U20 -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

13:00სლოვაკეთი U16 - ჩეხეთი U16 -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

03:30პუერტო-რიკო ქ - გუიანა ქ -:-
20:00კოსტა-რიკა ქ - იამაიკა ქ -:-
22:00ესპანეთი ქ - მაროკო ქ -:-
00:00ტრინიდადი და ტობაგო ქ - პანამა ქ -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - აპერტურა

03:00ფერეტი - ხალაპა -:-
05:00ესტელი - იუვენტუსი -:-
06:00მანაგუა - ექსპორტ სებაკო -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - აპერტურა

00:00ფერეტი U20 - ხალაპა U20 -:-
02:00ესტელი U20 - იუვენტუსი U20 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2

18:30ფლეკეროი - კიელსასი -:-

ნორვეგია: იუნიორ U19

15:30ჰაუგესუნდი U19 - მიოლდე U19 -:-
16:00ბრანი U19 - სტაბეკი U19 -:-
17:00ოლესუნდი U19 - ასანე U19 -:-

ომანი: პროფესიონალური ლიგა

16:55ალ-მსნა - სოჰარი -:-
17:00ალ-ნაჰდა - საჰამი -:-
17:15დოფარი - ნიზვა -:-
20:00სეები - მუსკატი -:-

პაკისტანი: პრემიერ ლიგა

14:00კრლ - სსგკ -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

23:00ფერნანდო დე ლა მორა - დიასი -:-
22:30სპორტივო ტრინიდენსე - გუარანი დე ტრინიდადი -:-

პარაგვაი: კოპა პარაგვაი

00:30ლიბერტად ასუნსიონი - გუარანი დე ტრინიდადი -:-
03:00ამელიანო - გუაირენა -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

20:00სტომილი ოლშტინი - პოდბესკიძიე -:-

რუმინეთი: ლიგა 2

20:30პეტროლული - სტიაუა ბუქარესტი -:-

სან-მარინო: ჩემპიონატი

23:15კაილუნგო - ფოლგორე -:-
23:15ლა ფიორიტა - ტრე პენე -:-
23:15მურატა - ლიბერტასი -:-
23:15ტრე ფიორი - პენაროსა -:-
23:15ფიორენტინო - კოსმოსი -:-

საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა

18:55ალ-ბატინი - ალ-ფეიჰა -:-
21:00ალ ტაეე - ალ-აჰლი -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

18:30ნაპრედაკი კრუსევაჩი - ნოვი პაზარი -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

15:00ნორავანკი - ურარტუ -:-
18:00ბკმა - პიუნიკი ერევანი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

15:00ლერნაინ არცახი - შირაქი -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

17:15მეტალურგი ბეკაბადი - აგმკ -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

14:00დესნა U19 - ოლექსანდრია U19 -:-
15:00მეტალისტი 1925 ხარკოვი U19 - ინჰულეცი U19 -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

00:30პლაზა კოლონია - რივერ პლეიტი -:-
03:30პენარიოლი - მონტევიდეო სიტი -:-
18:00სუდ ამერიკა - ჩერო ლარგო -:-
20:15ბოსტონ რივერი - ჩერიტო -:-
22:30პროგრესო - მალდონადო -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

18:00ტბ ტვოროირი - სტრეიმური -:-

ყატარი: QSL

20:30ალ ვაკრა - ალ-დუჰაილი -:-

ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა

13:00კაგანატი - ილბირსი -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

21:00გაისი - ესკილსტუნა -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

01:30უნივერსიდად კათოლიკა - სანტიაგო უონდერერსი -:-
04:00ევერტონი - უაჩიპატო -:-
23:00ანტოფაგასტა - უნიონ ესპანიოლა -:-

ჩილე: პრიმერა B

02:00არტურო ფერნანდეზ ვიალი - კობრელოა -:-
02:30სან-ლუისი - ს. მორნინგი -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ლიგა

02:00სანტოსი (Cos) - ფორჯი (Can) -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.