განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ესპანეთი: ლა ლიგა

23:00ატლეტიკო მადრიდი - რეალ სოსიედადი 2:2
23:00ხეტაფე - სელტა ვიგო -:-

აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა

19:00საბაილი - ყარაბახი 3:1

აზია: AFC აზიის თასიU23 - საკვალიფიკაციო

07:00ტაილანდი U23 - მონღოლეთი U23 1:1
11:00მალაიზია U23 - ლაოსი U23 1:0
13:00სამხრეთ კორეა U23 - ფილიპინები U23 3:0
15:00ირანი U23 - ნეპალი U23 4:0
16:00სინგაპური U23 - აღმოსავლეთი ტიმორი U23 2:2
17:15ერაყი U23 - მალდივები U23 4:0
18:00ტაჯიკეთი U23 - ლიბანი U23 1:0
19:00ყატარი U23 - იემენი U23 3:0
89'თურქმენეთი U23 - იორდანია U23 0:1
20:15გაუქმდაბაჰრეინი U23 - ავღანეთი U23 -:-
45+'სირია U23 - შრი-ლანკა U23 3:0

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

3'ტირანა - პარტიზანი 0:0

არაბთა საამიროები: პრო ლიგის თასი

18:15ალ-ნასრი - ალ დაფრა 0:0
18:15ალ-შარჯა - აჯმანი 3:3
57'ალ-ვასლი - ბანი იასი 1:0
54'ალ-უროობა - იტიჰად კალბა 1:0

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

01:00ურაკანი - სან-ლორენსო 2:1
03:15ველეზ სარსფილდი - ბოკა ხუნიორსი 2:0
18'ალდოსივი - არსენალი სარანდი 0:0
18'სარმიენტი ხუნინი - ნიუელს ოლდ ბოიზ 0:0
23:45ატლ. ტუკუმანი - პატრონატო -:-
23:45ლანუსი - ტალერესი კორდობა -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:30დეპორტივო მაიპუ - სან მარტინ ტ. 0:2

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

23:00ბოკა უნიდოსი - უნიონ სუნჩალესი 5:1
23:00გუალეგუაიჩუ - დეფენსორეს ბელგრანო ვრ 1:1
23:00სარმიენტო რეზისტენსია - სპორტივო ბელგრანო 1:0
23:00სირკულო დეპორტივო - ჰურაკან ლას ჰერასი 0:2
23:00სპორტივო ესტუდიანტესი - ოლიმპო ბლანკა 0:1
23:30ვილა მიტრე - იუვენტუდ უნიდა უნივერსიტარიო 2:1
23:30ხიმნასია ი ტირო - დეფ. პრონუნსიამიენტო 1:0
00:00დესამპარადოსი - სანსინენა 1:0
00:00ინდეპენდიენტე ჩივილკოი - დეპორტივო მადრინი 1:0
00:00სიუდად ბოლივარი - კლუბ სპორტივო პენარიოლი 3:1
01:00ჩიპოლეტი - სოლ დე მაიო 1:1
02:00ხიმნასია ე.რ. - ჩაკო ფორ ევერი 1:3

არგენტინა: პრიმერა C - კლაუსურა

23:00კლეიპოლი - ცენტრალ კორდობა 2:0
22:00ხენერალ ლამადრიდი - სპორტივო იტალიანო -:-

არგენტინა: პრიმერა D - კლაუსურა

22:00CSR ესპანიოლი - იუვენტუდ უნიდა ს. მ. -:-
22:00არგენტინო დე როსარიო - დეპორტივო პარაგვაიო -:-
22:00დეფ. დე კამბასერესი - ლუგანო -:-
22:00ცენტრალ ბალესტერი - დეპოპრტივო მუნისი -:-

არუბა: დივიზიონ დი ონორი

02:00ბრიტანია - დეპორტივო ნასიონალი 2:2
04:00ლა ფამა - დაკოტა 1:3

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

23:00ვიდადი (Mar) - ჰართს ოფ ოუქ (Gha) 6:1

აფრიკა: აფრიკის ჩემპიონატი ქ - საკვალიფიკაციო

19:30კოტ-დ’ივუარი ქ - ნიგერი ქ -:-
20:30გამბია ქ - სიერა-ლეონე ქ -:-

აშშ: MLS

01:00ოსტინი - ჰიუსტონ დინამო 2:1
03:30ორლანდო სიტი - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი 2:2

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

00:30ტაკომა დეფიანსი - ლოს ანჯელეს გალაქსი 2 3:2
01:00ბირმინგემი - სპორტინგ კანზას სიტი 2 6:0
02:00სან დიეგო ლოიალი - ოკლენდ რუთსი 3:4
03:30მაიამი - ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 2:0
04:00ელ პასო - ოკლაჰომა სიტი ენერჯი 4:0

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

15:00მინსკი 2 - სლავია მოზირი 2 5:0

ბელგია: იუპილერლიგა

23:00ლუვენი - სტ. ტრუიდენი 4:1

ბელგია: პრო ლიგა U21

21:30ანტვერპენი U21 - ანდერლეხტი U21 -:-
21:30ეუპენი U21 - მუსკრონი U21 -:-
21:30ვარეგემი U21 - ბრიუგე U21 -:-
21:30ოსტენდე U21 - ვესტერლო U21 -:-
21:30სტ. ლიეჟი U21 - სერკლ ბრიუგე U21 -:-
21:30სტ. ტრუიდენი U21 - მეხელენი U21 -:-
21:30შარლერუა U21 - გენტი U21 -:-
22:00Royal Union SG U21 - ვაასლანდ-ბევერენი U21 -:-
22:00ბეერსხოტი ვა U21 - კორტრიკი U21 -:-
22:00გადაიდოვირტონი U21 - დაინცე U21 -:-
22:00ლომელი U21 - ლიერსი კ. U21 -:-
22:00ლუვენი U21 - გენკი U21 -:-
22:30რვდმ U21 - სერაინგი U21 -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00ინდეპენდინტე პეტროლეროსი - ტომაიაპო 1:0
01:15პალმაფლორი - ოლვეის რედი 0:1
03:30სანტა კრუზი - ბოლივარი 0:3

ბოლივია: ნასიონალ B - მესამე ეტაპი

23:00Deportivo Shalon - ტორე ფუერტე 2:1
23:30ბერმეხო - უნივერსიტარიო დე ვინტო 0:3
00:00ვაკა დიეზი - ემ ჰუანუნი 2:0
23:00Ciudad Nueva SC - SA Bulo Bulo -:-

ბრაზილია: სერია A

23:00ატლეტიკო მინეირო - კუიაბა 2:1
23:00ინტერნასიონალი - კორინთიანსი 2:2
01:15ბრაგანტინო - სან-პაულუ 1:0
03:30ბაია - შაპეკოენსე 3:0

ბრაზილია: სერია B

23:00ნაუტიკო - ვასკო და გამა 2:2
23:00რემო - პონტე-პრეტა 0:1
03:30ბრუსკე - ვილა ნოვა 2:3

ბრაზილია: სერია C - მეორე ეტაპი

23:00ნოვორიზონტინო - ტომბენსე 0:1
01:00იპირანგა - მანაუ 1:1

ბრაზილია: სერია D - პლეი-ოფი

23:00აპარესიდენსე - აბც 4:2

ბრაზილია: გაუჩო 2 - პლეი-ოფი

02:00სან-პაულუ - ფრედერიკენსე 0:2

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20 - პლეი-ოფი

23:00სან-პაულუ U20 - ატლეტიკო-პრ U20 -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

19:30ბოტევ პლოვდივი - ლუდოგორეცი 1:3

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

17:00მინიორ პერნიკი - სპარტაკი 1:0

გერმანია: 3. ლიგა

45+'დუისბურგი - კაიზერსლაუტერნი 0:1

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

22:45ლინქსი - ლინკოლნ რედ იმპსი -:-

დანია: სუპერლიგა

45+'ოლბორგი - ვიბორგი 0:1

დომინიკელთა რესპ.: LDF - პლეი-ოფი

02:00სიბაო - ვეგა რეალი 1:1

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

17:00ნეიშენალ ბანკ ეგვიპტე - ელ-გაიში 3:0
19:30სმუჰა - ალ იტიჰადი 4:4
22:00Future FC - პჰარკო -:-

ევროპა: ევრო U17 - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

19:00ისლანდია U17 - ესტონეთი U17 1:2
19:00უნგრეთი U17 - საქართველო U17 0:1

ევროპა: ევრო U19 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა A

19:00სლოვაკეთი U19 W - პორტუგალია U19 W 2:4
19:00ჩეხეთი U19 W - ესპანეთი U19 W 1:3

ევროპა: ევრო U19 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა B

13:00კოსოვო U19 W - ხორვატია U19 W 0:1
13:00ლიხტენშტაინი U19 W - ლატვია U19 W 0:0
16:30მონტენეგრო U19 W - ბოსნია და ჰერცეგოვინა U19 W 0:1
16:30სომხეთი U19 W - ესტონეთი U19 W 0:6
17:00ალბანეთი U19 W - უელსი U19 W 1:4
17:00ანდორა U19 W - მოლდოვა U19 W 1:0

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა A

90+'იტალია U17 W - შვედეთი U17 W 0:4
90'საფრანგეთი U17 W - უელსი U17 W 2:0

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

16:00ჰადია ჰოსანა - ბაჰირ დარ კენემა 0:1
19:00ვოლკიტე კენემა - ფასილ კეტემა 0:1

ეკვადორი: ლიგა პრო - მეორე ეტაპი

01:00მანტა - გუაიაკილ სიტი 1:1
03:30ემელეკი - ბარსელონა გუაიაკილი 2:1

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:0011 დეპორტივო - პლატენსე მუნიციპალი 1:1
01:00ატლეტიკო მარტე - აგილა 1:2
01:00ლუის ანხელ ფირპო - ალიანსა 2:1
01:15ფას - მუნისიპალ ლიმენო 2:1

ერაყი: სუპერლიგა

16:00ალ-კარხი - ალ სინააჰი 0:0
16:00ალ-ნაფტი - ალ-შორტა 0:1
16:00ნიუროზი - ალ-ქასიმი 3:2
18:15ალ-ვასატი - ბაღდადი 2:0
59'ალ-ზავრაა - ალ-კაჰრაბა 2:0

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00ლას პალმასი - ალკორკონი 3:0
23:00ხირონა - სარაგოსა -:-

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი - პლეი-ოფი

23:30ლოკალ ანდინა - ურენა 0:0
23:30ფუნდასიონ აიფი - Atletico La Cruz 2:2

თურქეთი: სუპერ ლიგა

45+'ბეშიქთაში - გალათასარაი 1:1

თურქმენეთი: იოკარი ლიგა

14:00აჰალი - ნებიტცი 1:2
15:15შაგადამი - მერვი 3:0
17:00ალტინ ასირი - ენერგეტიკი -:-

იემენი: დივიზიონი 1

16:30ალ-საქრი - ალ-ჰელალ ალ-საჰელი -:-

ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი

22:45ბრედფორდი პა - ბლით სპარტანსი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი

22:45ჩელმსფორდი - დარტფორდი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი

22:00ევერტონი U23 - ბარნლი U23 -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

16:00ვესტ ბრომვიჩი U23 - სტოკ სიტი U23 1:1
22:00ბლექბერნი U23 - ლივერპული U23 -:-
22:00ნიუკასლ იუნაიტედი U23 - ვულვზი U23 -:-
22:00რედინგი U23 - საუთჰემპტონი U23 -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

17:00სუონსი U23 - უოტფორდი U23 2:0

ინდონეზია: ლიგა 1

12:15პერსიპურა აიაპურა - ბარიტო პუტერა 0:1
17:30პერსელა ლამონგანი - პერსიკი კედირი 1:0

ინდონეზია: ლიგა 2 - პირველი რაუნდი

12:15Persekat - Dewa United 0:2
15:15პსიმ იოგიაკარტა - პერსიჯაპ ჯეპარა 2:2
17:30ბადაკ ლამპუნგი - პერსერანგ სერანგი 4:1
17:45პს ჰიზბულ ვათანი - PSG Pati 1:4

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

16:30ფაჯრ სეპასი - გოლ გოჰარი 0:1
16:30ჰავადარი - პეიკანი 0:2
18:30ზობ აჰანი - ესტეგლალი 0:2
18:30ტრაქტორი - სანატ ნაფტი 3:0

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

22:45Bohemians - უოთერფორდი -:-
22:45სტ. პატრიკსი - დანდალკი -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

33'მაკაბი თელ-ავივი - აშდოდი 0:1
3'მაკაბი ჰაიფა - ნათანია 0:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

23:00ფერალპისალო - პადოვა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

22:00პონტედერა - რეჯიანა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

22:00სანრემეზე - ლავანეზე -:-

კანადა: ლიგა - პლეი-ოფი

03:00ვორკუტა - სკარბორო ბ. 1:0პენ

კანადა: U სპორტსი

23:00იორკი - კარლტონი 1:1
23:15ბროკი - გუელფი 0:2
23:15უოიტ - ტრენტი 3:0
23:30რიერსონი - ლორენტიანი 4:0
23:30ქვინზი - RMC 6:1
00:15კალგარი - მაკევანი 0:1
00:15ლაურიე - უინძორი 1:3
00:15სასკაჩევანი - ალბერტა 0:0
01:15UNBC - ტომპსონ რივერსი 1:0

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

88'ანორთოსისი - აეკი ლარნაკა 0:2
88'პაეეკი - ომონია 1:0

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

01:00აგუილასი - დეპორტივო კალი 1:2
03:05ამერიკა დე კალი - ატლეტიკო ნასიონალი 0:2
05:10ჰუილა - სანტა ფე 1:2

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

23:00ლეონესი - ბოგოტა 1:0
00:00ლანეროსი - ბარანკილა 4:2
00:00რეალ სანტანდერი - ფორტალეზა 1:1
00:30უნიონ მაგდალენა - ვალედუპარი 3:1
00:00კორტულუა - ჩიკო -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

00:00სანტოსი - ადრ ხიკარალი 2:3
02:00საპრისა - კართახინესი 1:1

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა

00:00კარიაი პოკოკი - ლიმონი 3:0

კურაჩაო: პრომე დივიზიონი

02:00ვესტა - ცენტრო დომინგიტო 2:2
02:00სითოკი - ბარბერი 2:0

მავრიტანია: ლიგა 1

20:15კაედი - სნიმ -:-

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

23:00პიეტა ჰოთსფური - მგარი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

04:00ატლეტიკო სან-ლუისი - ატლასი 2:6
04:06სანტოს ლაგუნა - ტოლუკა 2:2
06:00პაჩუკა - ხუარესი 1:1

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

02:00ატლ. მორელია - ტეპატიტლან დე მორელოსი 2:2

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B

01:00Huracanes Izcalli - ურუაპანი 1:1

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

01:00იამაიკა ქ - კოსტა-რიკა ქ 0:0
90+'ნორვეგია U23 W - შვედეთი U23 W 2:3
I ტაიმინიდერლანდები U23 W - იტალია U23 W 2:0
23:30ტრინიდადი და ტობაგო ქ - პანამა ქ -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - აპერტურა

04:00რეალ მადრიზი - ოკოტალი 1:1
05:00დირიანგენი - მანაგუა 0:3
06:00უნან-მანაგუა - ფერეტი 0:1

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - აპერტურა

01:00რეალ მადრიზი U20 - ოკოტალი U20 1:3
02:00დირიანგენი U20 - მანაგუა U20 0:0
02:00უნან-მანაგუა U20 - ფერეტი U20 0:2

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1

18'ჰოდი - ვალერენგა 2 2:0

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2

18:30ფლეკეროი - როსენბორგი 2 2:1
I ტაიმიოდდი 2 - კიელსასი 1:1

ომანი: პროფესიონალური ლიგა

16:50სეები - ალ-ნაჰდა 2:0
18:00ნიზვა - მუსკატი 0:0
19:15სოჰარი - საჰამი 2:1

პაკისტანი: პრემიერ ლიგა

17:15პაკისტან არმი - კრლ -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

01:00ოლიმპია ასუნსიონი - გუარანი 1:3
03:15ლიბერტად ასუნსიონი - ნასიონალ ასუნსიონი 1:2

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

16:30ატირა - დეპორტივო სანტანი 0:2
16:30ფულგენსიო იეგროსი - დეპორტივო კაპიატა 1:2

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:30ალიანსა ლიმა - სპორტინგ კრისტალი 1:3

პოლონეთი: დივიზიონი 1

83'სტომილი ოლშტინი - სანდეცია ნოვი საჩი 0:2

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:30პორტიმონენსე - ეშტორილი 0:2
22:00ჟილ ვისენტე - ბრაგა -:-
00:15ბოავიშტა - ბელენენსეში -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

18:30აკადემიკა კლინჩენი - უტა არადი 0:3
18'კლუჟი - სეპსი 0:0

რუმინეთი: ლიგა 2

16:30კონკორდია - ბრასოვი 2:1

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

89'ლოკომოტივი მოსკოვი - სოჭი 2:0

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 2

11:00ჩიტა - ზვეზდა სტ. პეტერბურგი 1:2
15:00ვოლნა ნიჟეგოროდსკაია - ჩერტანოვო მოსკოვი 3:2
15:00ზენიტი 2 - ტვერი 1:1
17:00დინამო მოსკოვი 2 - Olimp-Dolgoprudny 2 3:2
17:00ლუკი-ენერგია - ლენინგრადეცი 0:1
19:00Dynamo Petersburg - კრასავა 0:1
19:00ზნამია ტრუდა - იენისეი 2 1:1
19:00მურომი - Khimik 1:1

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 3

09:00სკა ხაბაროვსკი 2 - ვიდნოე 3:2
15:00არსენალი ტულა 2 - სარატოვი 1:4
15:00კოლომნა - ობნინსკი 0:2
15:00კურსკი - ფ. ვორონეჟი 2 1:1
16:00Peresvet Podolsk - ზნამია ნოგინსკი 2:1
17:00რიაზანი - პენზა 3:1
17:00როდინა მოსკოვი - სარანსკი 3:1
89'სატურნი რამენსკოიე - სტროგინო მოსკოვი 1:2

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 6

16:00აიოლიკოსი - კერატსინი 2:0

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

18:45ალ ჯეელი - Al Akhdoud 0:1
19:15ნაჯრანი - ჯედაჰი 0:2
47'ალ-საჰელი - ჰაჯერი 0:2

საფრანგეთი: ლიგა 2

22:45ოსერი - ბასტია -:-

საფრანგეთი: ნაციონალი

22:45რედ სტარი - ლე მანი -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი

15:00Usce - პრვა ისკრა ბარიკი 0:1

სლოვაკეთი: 2. ლიგა

16:30დუბნიცა - სამორინი 1:2

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

14:15ანდიჯანი - ნასაფ ქარში 1:1

უკრაინა: I ლიგა

16:30ვპკ-აგრო - Hirnyk-Sport 1:2
19:30ობოლონი - აგრობიზნეს ვოლოჩისკი 3:1

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

00:30ჩერიტო - უონდერერსი 2:2
03:30ნასიონალი - რენტისტასი 2:2
17:15პროგრესო - სუდ ამერიკა 0:0
I ტაიმიჩერო ლარგო - პლაზა კოლონია 0:0
23:00რივერ პლეიტი - ფენიქსი -:-

ყატარი: QSL

18:20ალ-აჰლი - ალ-არაბი 1:1
18:20შამალი - ალ-დუჰაილი 0:1
I ტაიმიყატარი სკ - ალ ვაკრა 0:0

შვედეთი: ოლსვენსკა

45+'ორებრო - დეგერფორსი 0:2

შვედეთი: სუპერეტანი

45+'ვარნამო - ფალკენბერგსი 1:2

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი

21:30ენჩოპინგსი - ლიდინგო იფკ -:-

შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა

23:00კუმბერნულდ კოლტსი - სელტიკი B -:-

შოტლანდია: შოტლანდიის თასი

22:45კლაიდბანკი - ელგინ სიტი -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

23:30კოლო კოლო - უნივერსიდად კათოლიკა 2:1
03:00უაჩიპატო - აუდაქს იტალიანო 0:0
19:30სანტიაგო უონდერერსი - ანტოფაგასტა 0:1
23:00პალესტინო - ლა სერენა -:-

ჩილე: პრიმერა B

01:00სან ფელიპე - კოპიაპო 2:3
19:00ს. მორნინგი - დეპორტეს იქუიქუე 1:0

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:00გენერალ ვალასკესი - Deportes Colina 3:2
23:00დ. კონსეპსიონი - რეკოლეტა 0:1
23:30იბერია - ინდ. კაუქენსი 1:0
00:00სან ანტონიო უნიდო - კოლჩაგუა -:-

ჩინეთი: მეორე ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი

10:00შანხაი ჯიადინგი - დონგუან გუანლიანი 1:1
10:00შანხი ლონგინი - ქინგდაო მანატე 2:3

ჩინეთი: სუპერ ლიგა ქ

10:00ჟეჯიანგი ქ - შანდინგი სლ ქ -:-
10:00ჰენან სონგშან ლონგმენი ქ - ვუჰან ჯიანგდა ქ -:-
12:00ჯიანგსუ სუნინგი ქ - ჩანგჩუნ დაჟონგი ქ -:-
12:15სიჩუანი ქ - გუანგდონგ მეიჟუ ქ -:-
12:15შანხაი RCB ქ - ბეიჯინგ ბეიკონგი ქ -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა

22:45ლარნე - ლინფილდი -:-

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

01:06მარათონი - პლატენსე 1:1
02:00მოტაგუა - რეალ სოსიედადი 5:1
02:00უპნფმ - რეალ ესპანია 1:2

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.