განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

აზია: AFC თასი

16:00ალაი ოში (Kgz) - ალტინ ასირი (Tkm) 4:5
18:00დორდოი ბიშკეკი (Kgz) - აჰალი (Tkm) 0:2
20:05გადაიდომაზია (Mdv) - ATK მოჰუნ ბაგანი (Ind) -:-
20:05ხუჯანდი (Taj) - ნასაფ ქარში (Uzb) 0:3

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

19:00ვლაზნია - კასტრიოტი 1:0
19:00კუკესი - ბილისი 2:1
19:00სკენდერბეუ - აპოლინია ფიერი 2:0
19:00ტეუტა - პარტიზანი 0:1
19:00ტირანა - ლაჩი 0:1

არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი - პლეი-ოფი

00:30ბოკა ხუნიორსი - რივერ პლეიტი 2:1პენ

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00სან-მარტინ სან-ხუანი - კლუბ ატლეტიკო გემესი 1:2
73'ინდ. რივადავია - ხიმნასია ხუხუი 1:0
33'ატლეტიკო ატლანტა - დეპორტივო მაიპუ 0:0
23'დეფენსორეს დე ბელგრანო - ოლ ბოიზი 0:0
23:00სან მარტინ ტ. - დეპორტივო რიესტრა -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

23:00დეფენსორეს ბელგრანო ვრ - კრუჩერო დელ ნორტე 4:1
23:00კამიონეროს ბუენოს აირესი - სოლ დე მაიო 2:0
23:45სარმიენტო რეზისტენსია - რასინგი კორდობა 0:3

არგენტინა: პრიმერა D - აპერტურა

3'დეპორტივო პარაგვაიო - დეფ. დე კამბასერესი 0:0
3'იუვენტუდ უნიდა ს. მ. - პუერტო ნუევო 0:0
3'ცენტრალ ბალესტერი - ლუგანო 0:0

არგენტინა: არგენტინის თასი

00:10ნიუელს ოლდ ბოიზ - სარმიენტი ხუნინი -:-

არუბა: დივიზიონ დი ონორი

02:00ლა ფამა - ესტრელა 6:4
04:00ბრიტანია - კარაველი 3:0

აშშ: MLS

00:00ცინცინატი - ინტერი მაიამი 2:3
02:00ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი - კოლუმბუს ქრიუ 1:0
04:00DC იუნაიტედი - ორლანდო სიტი 0:1
05:30სიეტლ საუნდერსი - ლოს ანჯელესი 2:0

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

23:00ტაკომა დეფიანსი - ორენჯ ქაუნთი 1:0
02:00ოკლაჰომა სიტი ენერჯი - ატლანტა იუნაიტედი 2 2:2
04:30რიო გრანდე - სან ანტონიო 2:1

აშშ: USL ლიგა 1

00:00გრინვილი - უნიონ ომაჰა 1:1
03:00ნორს ტეხასი - ტორმენტა 2:1
03:30ფორტ ლოდერდეილი - ტუსონი 5:1
04:30ნიუ ინგლენდი II - ჩატანუგა რედ ვულვზი 2:2

აშშ: USL ლიგა 2

02:30მაიამი სიტი - ტამპა ბეი U23 1:1
03:00გრანდ რაპიდსი - ფორტ ვეინი 0:0
03:00სიქოსთ იუნაიტე ფანტომსი - კონექტიკუტი 3:2
04:00კორპუს კრისტი - ბრაზოს ველი კავალრი 2:1
04:00სედარი - მორის ელიტი 3:0
04:30დალტონი - ისთ ატლანტა 1:2
04:30მოთაუნი - ნიუ იორკ რედ ბულზი U23 1:0

აშშ: ნისა - საგაზაფხულო სეზონი

03:00კალიფორნია იუნაიტედი - მიჩიგან სტარზი 3:0

აშშ: NWSL ქ

02:00ორლანდო ფრაიდი ქ - ვაშინგტონ სფირიტი ქ 1:1
03:00პორტლენდ თორნსი ქ - ჩიკაგო ქ 5:0

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00გადაიდოოლვეის რედი - პალმაფლორი -:-
01:15გადაიდოგუაბირა - ორიენტე პეტროლერო -:-
03:30გადაიდობოლივარი - სანტა კრუზი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ალაგოანო - პლეი-ოფი

23:00ალიანსა - CSE 1:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი ბაიანო - პლეი-ოფი

23:00ალაგოინჰასი - ბაჰია დე ფეირა 2:2

ბრაზილია: ჩემპიონატი კატარინენსე - პლეი-ოფი

23:00მარსილიო დიასი - შაპეკოენსე 1:4

ბრაზილია: ჩემპიონატი სეარენსე - მეორე ეტაპი

22:30კაუკაია - კრატო -:-
22:30პაკახუსი - ფეროვიარიო -:-
22:30სეარა - ატლეტიკო -:-
22:30ფორტალეზა - იკასა -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი გაუჩო - პირველი ეტაპი - პლეი ოფები

23:00ინტერნასიონალი - გრემიო 1:2

ბრაზილია: ჩემპიონატი გოიანო - პლეი-ოფი

23:00გრემიო ანაპოლისი - ვილა ნოვა 1:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი მინიერო - პლეი-ოფი

23:00ამერიკა მგ - ატლეტიკო მინეირო 0:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარაიბანო

23:00სან პაულუ კრისტალი - ნასიონალ დე პატოსი 0:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარანაენსე - პლეი-ოფი

71'აზურიზი - ოპერარიო 1:0
74'ლონდრინა - კიანორტე 1:1
73'მარინგა - კასკაველი 1:1
21:00გადაიდოპარანა - ატლეტიკო-პრ -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პაულისტა - პლეი-ოფი

23:00კორინთიანსი - პალმეირასი 0:2
03:30სან-პაულუ - მირასოლი 4:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პაულისტა - შიდა ტროფე - პლეი ოფები

01:15ბრაგანტინო - პონტე-პრეტა 1:2პენ

ბრაზილია: ჩემპიონატი პერნამბუკანო - გასავარდნი ჯგუფი

33'რეტრო - სეტე დე სეტემბრო 0:1
33'ცენტრალი სკ - აკადემიკა ვიტორია 0:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პერნამბუკანო - პლეი-ოფი

23:00სპორტ რესიფი - ნაუტიკო 1:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი პოტიგუარი - მეორე ეტაპი

23:00ამერიკა რნ - გლობო 3:2

ბრაზილია: რონდონიენსე - პლეი-ოფი

23:30გუაპორე - რეალ არიკემესი 1:0
23:30პორტო ველო - უნიაო კაკოალენშე 1:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი სულ-მატოგროსენსე - მეორე ეტაპი

23:00უნიაო - კომერსიალი მს 2:2
23:00აკიდაუანენსე - დურადოსი -:-
23:00კოსტა რიკა - ოპერარიო მს -:-

ბრაზილია: კოპა დო ბრაზილია U20

23:00ავაი U20 - პალმეირასი U20 1:0
03:30კორიტიბა U20 - ატლეტიკო მინეირო U20 2:2

ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ

00:00კრუზეირო ქ - ნაპოლი ქ 3:0
01:00სანტოსი ქ - პალმეირასი ქ 0:0
03:00ფეროვიარია ქ - სან-პაულუ ქ 0:0
33'ინტერნასიონალი ქ - ავაი ქინდერმანი ქ 1:0
33'რეალ ბრაზილია ქ - ფლამენგო ქ 1:0

ბრაზილია: ბრაზილეირო A2 ქ

23:00ირანდუბა დე ამაზონია ქ - ორატორიო ქ 7:1
23:00ჯკ ქ - Cefama ქ 2:4

ბულგარეთი: პირველი ლიგა - ევროპა ლიგის ჯგუფი

18:30ბოტევ პლოვდივი - ჩერნო მორე 1:1
72'ლევსკი - ცარსკო სელო 0:1

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

20:00პოლისი - დიულასო 1:2
22:15კადიოგო - ვიტესი -:-

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00ატლეტიკო ოლიმპიკი - კაიანზა 1:2

განა: პრემიერ ლიგა

19:00ებუსუა - დრიმსი 1:1

გერმანია: 3. ლიგა

77'ლიუბეკი - ცვიკაუ 1:2

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები

01:00გუასტატოია - სანტა ლუსია 1:2

დანია: სუპერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

73'სონდერიისკე - ლიუნგბიუ 1:0

დომინიკელთა რესპ.: LDF

00:00ჯარაბაკოა - მოკა 1:1

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა ქ

23:00ჩელსი ქ - ბარსელონა ქ 0:4

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

11:00ჯიმა აბა ჯიფარი - ბაჰირ დარ კენემა 0:0
16:00დირე დავა - ფასილ კეტემა 3:1

ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი

23:00მანტა - მაკარა 1:1
01:30ლდუ კიტო - აუკასი 1:3
04:00ნუევე დე ოქტუბრე - ბარსელონა გუაიაკილი 0:1

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები

01:00ლუის ანხელ ფირპო - ალიანსა 1:2

ერაყი: სუპერლიგა

17:30ალ-კარხი - ალ-ტალაბა 2:2
17:30ზახო - ბაღდადი 0:2
20:00ერბილი - ალ-ნაფტი 2:1
20:00ნაფტი ალ-ბასრა - ალ-ვასატი 2:3
3'ალ-ნაჯაფი - ალ-ჰუდოდი 0:0

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:30ლეგანესი - ლოგრონესი 3:0
78'რეალ ოვიედო - მალაგა 1:0
23:00ხირონა - ხიხონი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 14 - დაწინაურების ჯგუფი

23:00მონტიხო - კასერენო -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00არაგუა - პუერტო კაბელო 0:0
03:00მეტროპოლიტანოსი - მინეროსი 3:0

თურქეთი: 1. ლიგა - პლეი-ოფი

72'ალტაი - ისთანბულსპორი 3:1

ინგლისი: ჩემპიონშიპი - პლეი-ოფი

72'ბორნმუთი - ბრენტფორდი 1:0
23:15ბარნსლი - სუონსი -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა - პლეი-ოფი

33'შეფილდ იუნაიტედი U23 - იფსვიჩი U23 2:0

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2 - დაწინაურება - პლეი ოფები

33'კრისტალ პალასი U23 - ვულვზი U23 1:0
33'სტოკ სიტი U23 - სანდერლენდი U23 0:0

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

23:15ვიკინგური რეიკიავიკი - ბრეიდაბლიკი 3:0
23:15ლეიკნირი - ფილკირი 3:0
3'კეფლავიკი - კა აკურეირი 0:0
23:15აკრანესი - სტიარნანი -:-
23:15კოპავოგური - ჰაფნარფიორდური -:-
23:15კრ რეიკიავიკი - ვალური -:-

ისლანდია: ისლანდიის თასი ქ

23:15ალფტანესი ქ - გრინდავიკი ქ -:-
23:15ჰამრარნირი ქ - ვოლსუნგური ქ -:-
23:15ჰაფნარფიორდური ქ - ვიკინგური რეიკიავიკი ქ -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

21:15გადაიდოაშდოდი - ჰ. ბეერ შევა -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი - გასავარდნი ჯგუფი

19:00გადაიდონათანია - ჰაპოელი ჰაიფა -:-
21:15გადაიდოჰაპოელი კფარ-საბა - ბნეი იეჰუდა -:-
21:30გადაიდობეითარი იერუსალიმი - ჰაპოელი ჰადერა -:-

იტალია: სერია A

22:45ვერონა - ბოლონია -:-

იტალია: სერია B - პლეი-ოფი

20:30ჩიტადელა - მონცა 3:0
22:45ვენეცია - ლეჩე -:-

იტალია: პრიმავერა 1

17:00ლაციო U19 - იუვენტუსი U19 1:2
19:00ატალანტა U19 - სასუოლო U19 2:2

იტალია: პრიმავერა 2

17:30სალერნიტანა U19 - ნუოვა კოზენცა U19 1:4

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი

19:00ერმისი - კარმიოტისა 7:1
73'დოქსა - აპოელი 0:1

კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა - პლეი ოფები

00:00გადაიდოხუნიორი - მილიონარიოსი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა - ნახევარფინალები

00:00გადაიდოატლეტიკო - კუინდიო -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

17:00დოფინ ნუარი - ლუბუმბაში სპორტი 2:1

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები

07:30საპრისა - ალახუელენსე 4:3

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

18:00ვენტსპილსი - ნოაჰი 2:2

მავრიტანია: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

20:30კაედი - ტიჯიკჯა -:-
21:00ნუადიბუ - კსარი -:-
23:40ტევრაგ-ზეინა - ასაკ კონკორდი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

00:30ჰასანია აგადირი - იუსუფია ბერეშიდი 2:1

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა - პლეი ოფები

03:00მონტერეი - სანტოს ლაგუნა 1:1
05:05ამერიკა - პაჩუკა 4:2

ნიგერი: ლიგა 1

18:15რასინგ დე ბუკოკი - სონიდეპი -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - კლაუსურა - გამარჯვებულები

05:00ესტელი - მანაგუა 4:2

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა - პლეი ოფები

01:30ესტელი U20 - ხალაპა U20 2:2

პანამა: LPF - აპერტურა - პლეი ოფები

02:00მიგელიტო - პლაზა ამადორი 0:1

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:45რივერ პლეიტი - სერო პორტენო 1:1
04:00გუარანი - ლიბერტად ასუნსიონი 1:6

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

23:00ატირა - ტაკუარი 1:2

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

00:30სპორტინგ კრისტალი - სპორტ უანკაიო 2:0
20:00ალიანსა ჰუანუკო - კახამარკა 1:2
22:15გაუქმდასპორტ ბოიზი - კარლოს სტეინი -:-
18'სპორტ ბოიზი - ალიანსა ლიმა 0:0
00:30ალიანსა ატლეტიკო - კანტოლაო -:-

პორტუგალია: პრიმეირა ლიგა

23:00მარიტიმუ - გიმარაეში 0:0

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი - მეორე ეტაპი

19:00ალვერკა - მარინენსე 4:0

რუანდა: პრემიერ ლიგა

14:30გორილა - აპრ 0:3
17:00მუჰანგა - ბუგესერა 0:2
17:30გასოგი იუნაიტედი - რაიონ სპორტი 1:1
17:30კიიოვუ - რუტსირო 1:2

რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

23:00სეპსი - სტიაუა ბუქარესტი 2:2

რუმინეთი: ლიგა 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

17:00კალარასი - მიერკურეა ჩიუკი 0:2
19:30ასუ პოლი ტიმისოარა - მიოვენი 2:2
33'რაპიდი ბუქარესტი - კრაიოვა 1948 0:1

საბერძნეთი: მეორე ლიგა

18:00როდოსი - ასტერას ვლაქიოტი 2:1

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 6

14:00ეთნიკოს პირეოსი - ანო მერასი 0:2

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 8

12:30აკრატიტოსი - პითაგორიასი კონტაკაიკონი 4:0
16:00აიოლიკოსი - კარავასი 3:1

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

14:30ბუჩეონი 1995 - სეული ე-ლანდი 1:1
14:30ჩონამი - ანსან გრინერსი 2:0

სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ

11:30სეჯონგ სპორტსტოტო ქ - ჰვარჩეონი ქ 1:1
13:00ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ - ბეონ სანგმუ ქ 0:0
13:00სეული ქ - ჩანგნიეონგი ქ 1:0
13:00სუვონი ქ - გიეონგჯუ ქ 2:2

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:00ბორდო - ლანსი 3:0
23:00დიჟონი - ნანტი 0:4
23:00ლილი - სტ. ეტიენი 0:0
23:00ლორიანი - მეცი 2:1
23:00მარსელი - ანჟე 3:2
23:00მონაკო - რენი 2:1
23:00მონპელიე - ბრესტი 0:0
23:00ნიმი - ლიონი 2:5
23:00ნიცა - სტრასბურგი 0:2
23:00პსჟ - რეიმსი 4:0

სომალი: ჩემპიონატი

16:30მიდნიმო - ჰიგანი 1:2

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00კაგერა შუგარი - რუვუ შუთინგი 3:1

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

16:00ანდიჯანი - ლოკომოტივი ტაშკენტი 1:2

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

00:15მალდონადო - ლივერპული მონტევიდეო 2:4
02:30ჩერიტო - რივერ პლეიტი 3:1

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

19:30ჰიკი - ლაჰტი 2:0

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30ვპს - კპვ კოკოლა 2:2
19:30ტპს - იარო 1:2

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

19:30SJK აკატემია - იიკ იავასკიალა 3:1

ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ

19:30ჰონკა ქ - ჰიკი ქ 0:0

ქუვეითი: პრემიერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

21:20ალ-ნასერი - კაზმა -:-
I ტაიმიალ-ფაჰაჰეელი - ალ-საჰელი 1:0
I ტაიმიალ-ქუვეითი - ალ-სალმია 3:1
I ტაიმიალ-შაბაბი - ალ-ქადისია 1:0
I ტაიმიხაიტანი - ალ-არაბი 0:0

ქუვეითი: დივიზიონი 1

18:45ალ-სულაიბიხატი - ალ-ჯაჰრა -:-
18:45ბურგანი - ალ ტადამონი -:-

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

12:00ყიზილჟარი - ოკჟეპტესი 0:6
15:00ბაიკონურ ყიზილორდა - აკსუ 1:0
15:00ეკიბასტუზი - აკადემია ონტუსტიკი 2:1
15:00კაირატის აკადემია - ყირანი 2:4
15:00მაქატარალი - იგილიკი 3:0
15:00შახტარი ბულატი - Taraz-Karatau 2:0

შვედეთი: ოლსვენსკა

20:30გიოტებორგი - სირიუსი 2:2
20:30ელფსბორგი - ჰალმშტადი 2:3
20:30ვარბერგსი - ნორკოპინგი 2:1
20:30მალმიო - კალმარი 3:1
20:30მიალბიუ - ჰაკენი 1:1
20:30ოსტერსუნდსი - აიკი 1:2

შვედეთი: სუპერეტანი

20:30ვასტერასი სკ - ვარნამო 0:0

შვედეთი: ოლსვენსკა ქ

20:30დიურგარდენი ქ - ჰაკენი ქ 1:4
77'ესკილსტუნა იუნაიტედი ქ - ჰამარბი ქ 0:1

შოტლანდია: I ლიგა - გავარდნა

22:35ედინბურგ სიტი - დუმბარტონი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

19:00დუკლა პრაღა - მას ტაბორსკო 1:2
19:00ლისენი - უსტი ნად ლაბემი 1:0

ჩილე: პრიმერა B

00:00გადაიდოსან-ლუისი - ლაუტარო -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა - პირველი ეტაპი

14:00ტიანჯინ ჟინმენ ტაიგერი - ვუჰანი 2:1
16:00ჩანგჩუნ იატაი - შანხაი შენჰუა 1:0

ჩინეთი: მეორე ლიგა

11:00Kunming Zheng He Shipman - ჩინეთი U20 2:3

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კარიბის საკლუბო ჩემპიონატი

01:00გაუქმდაAS Le Gosier (Gua) - South East (Dom) -:-
01:00დონ ბოსკო (Hai) - სამარიტენი (Mar) 2:2
01:00კაიენი (Fgu) - Hope International (Sai) 1:4
04:00კავალი (Hai) - შერპენჰოიველი (Cur) 2:0

ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - კლოტურის სერიები

00:00ამერიკა დე კაი - რასონგ დე ჟონევე 0:0
00:00ტრიუმფი ლიანკური - არკაჰაიე 1:1
00:00უანამინტე - რივარტიბონიტიენი 2:0
01:00ვიოლეტე - ტემპეტე 1:2
02:00ბალტიმორი - რასინგი ჰაიტიენი 0:2
02:00რეალ დუ კაპი - ფიკა 2:0

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - მეორე ფაზა

04:00მოტაგუა - ოლიმპია 2:1

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.