ჩოგბურთი » დღეს » ყველა თამაში
ATP: მაიამი (აშშ), ჰარდი
03:10ალკარასი კ. (Esp) - დიმიტროვი გ. (Bul) 0:223:00მედვედევი დ. (Wrl) - სინერი ი. (Ita) -:-
WTA: მაიამი (აშშ), ჰარდი
23:10რიბაკინა ე. (Kaz) - აზარენკა ვ. (Wrl) 2:105:05ალექსანდროვა ე. (Wrl) - კოლინსი დ. (Usa) 0:2
WTA - წყვილები: მაიამი (აშშ), ჰარდი
21:00მუჰამადი ა./პარკსი ა. - დაბროვსკი გ./რაუტლაიფი ე. -:-ჩელენჯერი კაცები: Naples 3 (იტალია), თიხა
13:00ბასილაშვილი ნ. (Geo) - მუტე ს. (Fra) -:-13:00კორია ფ. (Arg) - კრაინოვიჩი ფ. (Srb) -:-
14:30გიგანტე მ. (Ita) - ვინსენ რუგერი ს. (Ita) -:-
14:30მარტინუ მ. (Fra) - ნარდი ლ. (Ita) -:-
16:00Gea A. (Fra) - ჰერბერტი პ. (Fra) -:-
17:30პასარო ფ. (Ita) - ბლანშე უ. (Fra) -:-
ჩელენჯერი კაცები: სან ლეოპოლდო (ბრაზილია), თიხა
01:10უგო კარაბელი კ. (Arg) - კუკირმანი დ. (Isr) 2:118:30ვარილასი ხ. პ. (Per) - ოლივეირა გ. (Por) -:-
21:00უგო კარაბელი კ. (Arg) - კუაკაუ ე. (Fra) -:-
22:30Vallejo D. (Par) - ლუზი ო. (Bra) -:-
00:00პუჩინელი დე ალმეიდა მ. (Bra) - მელიგენი როდრიგეს ალვესი ფ. (Bra) -:-
ჩელენჯერი კაცები: სან ლუის პოთოსი (მექსიკა), თიხა
00:10მაიო ა. (Usa) - ბარიოშ ვერა ტ. (Chi) 0:204:15მპეტში პერიკარდი ჯ. (Fra) - ჩიდ სუბერვი რ. (Dom) 2:0
06:35გალარნო ა. (Can) - დაქვორსი ჯ. (Aus) 2:1
21:00ტომიჩი ბ. (Aus) - კუდლა დ. (Usa) -:-
22:30ტირანტე ტ. ა. (Arg) - მეხია ნ. (Col) -:-
ჩელენჯერი კაცები: ხირონა (ესპანეთი), თიხა
13:00სოუზა ჟ. (Por) - სანჩეს იზკუიერდო ნ. (Esp) WO -:-14:00ბარანკო კ. ხ. (Esp) - ალბოტი რ. (Mda) -:-
16:00დე იონგი ი. (Ned) - მარტინეს პ. (Esp) -:-
18:30ჰასანი ბ. (Leb) - გარინი კ. (Chi) -:-
ჩელენჯერი ქალები: ანთალია (თურქეთი), თიხა
12:10ვალტერტი ს. (Sui) - დანილოვიჩი ო. (Srb) -:-სეტი 1კუდერმეტოვა პ. (Wrl) - ბუზას მანეირო ჯ. (Esp) 0:0 (0:0)
13:30სონმეზი ზ. (Tur) - უჩიიმა მ. (Jpn) -:-
15:00ჰერცოგი პ. (Slo) - ბეგუ ი. (Rou) -:-
ჩელენჯერი ქალები: სან ლუის პოტოსი (მექსიკა), თიხა
01:00Todoni A. A. (Rou) - რიერა ჯ. (Arg) 0:204:40ლამენსი ს. (Ned) - ფრუჰვირტოვა ლ. (Cze) 2:1
22:00ჯოუნსი ფ. (Gbr) - მონტგომერი რ. (Usa) -:-
23:30რიერა ჯ. (Arg) - ლამენსი ს. (Ned) -:-
ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: Naples 3 (იტალია), თიხა
23:30Arribage T./კორნეა ვ. ვ. - დალა ვალე ე./როტოლი ლ. 2:101:30კადჰე ა./ნედუნჩეჟიანი ი. - კაჩიჩი ნ./მოლჩანოვი დ. 2:0
13:00ანდრეოსი გ./რეიეს-ვარელა მ. ა. - იებავი რ./ოსვალდი ფ. -:-
14:30ნუზა პ./რიკლი პ. - გინარდი მ./ჟაკი გ. -:-
16:00ლიუტარევიჩი ი./მანაფოვი ვ. - არნეოდო რ./Weissborn S. -:-
18:30Arribage T./კორნეა ვ. ვ. - კადჰე ა./ნედუნჩეჟიანი ი. -:-
ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: სან ლეოპოლდო (ბრაზილია), თიხა
00:05არიასი ბ./ზებალოსი ფ. - ბლანკანო ჯ./კუაკაუ ე. 0:203:55კოლარინი ა./ოლივო რ. - დემოლინერი მ./ლუზი ო. 1:2
23:00ბლანკანო ჯ./კუაკაუ ე. - დრაქსლი ლ./ვაისი ა. -:-
ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: სან ლუის პოთოსი (მექსიკა), თიხა
23:10გოლდჰოფი ჯ./ტროტერი ჯ. - Seggerman R./Trhac P. 1:223:55Kiger M./სიგუინი ბ. - ლოკი ბ./სტეტჰემი ხ. რ. 0:2
01:15ბელიერი ა./ჰუესლერი მ. - პიხლერი დ./სოტო მ. 2:0
01:30ჰახი ჰ./პოსპიშილი ვ. - Bollipalli R./კალიანდა პოონაჩა ნ. 1:2
22:00Seggerman R./Trhac P. - Bollipalli R./კალიანდა პოონაჩა ნ. -:-
23:30ბელიერი ა./ჰუესლერი მ. - ლოკი ბ./სტეტჰემი ხ. რ. -:-
ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ხირონა (ესპანეთი), თიხა
16:00აისერიკი ჯ./ოლივეტი ა - კაბრალი ფ./პატენი ჰ. -:-18:00ესკობარი გ./ნედოვიესოვი ა. - არენდსი ს./მიდლკოოპი მ. -:-
ჩელენჯერი ქალები - წყვილები: ანთალია (თურქეთი), თიხა
13:30მორატელი ა./როსატელო კ. - კუმხუმი ლ./პლიპუეჩი პ. -:-15:00ბაბოსი ტ./ზვონარევა ვ. - კავა კ./შუფსი ბ. -:-
ჩელენჯერი ქალები - წყვილები: სან ლუის პოტოსი (მექსიკა), თიხა
02:35გლისონი ქ./ნატალია ს. - პიგოსი ლ./პიტერი კ. 1:203:25Kulikov A./ლეჩემია ე. ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ - ჯოუნსი ფ./პოდოროსკა ნ. 0:0
ITF კაცები: M15 Antalya 8 (თურქეთი), თიხა
11:30Budkov Kjaer N. (Nor) - ბარნატი ჯ. (Cze) -:-11:30ვისკერი ნ. (Ned) - ვასერმანი დ. (Ned) -:-
13:00Slump S. (Ned) - კარაჰანი ა. (Tur) -:-
13:00ვასა ე. (Fin) - ტიურნევი ე. (Wrl) -:-
ITF კაცები: M15 Bragado (არგენტინა), თიხა
17:00Hess S. (Arg) - ფარხატი ტ. (Arg) -:-17:00აბოიანი ვ (Arg) - Midon L. (Arg) -:-
18:30კარარო ლ. (Arg) - Ambrogi L. E. (Arg) -:-
18:30ოტეგუი ხ. ბ. (Arg) - მონზონი ი. (Arg) -:-
ITF კაცები: M15 Heraklion 4 (საბერძნეთი), ჰარდი
12:00ხილასი ი. (Gre) - Butvilas E. (Ltu) -:-13:30Bradshaw J. (Aus) - ბაკში ა. (Geo) -:-
15:00Matsuda R. (Jpn) - აზოიდესი დ. (Gre) -:-
16:30კლიზანი მ. (Svk) - პელივო ფ. (Pol) -:-
ITF კაცები: M15 Monastir 13 (ტუნისი), ჰარდი
13:00ვანდერმეერში ს. (Fra) - ბუპენი ს. (Bel) -:-14:30ბიტუნი კ. (Fra) - Corbinais S. (Fra) -:-
18:00Giunta M. (Ita) - უბრიო ა. (Fra) -:-
18:00Ifi N. (Bel) - ბრაუნინგი ტ. (Usa) -:-
ITF კაცები: M15 Sharm ElSheikh 9 (ეგვიპტე), ჰარდი
12:00Hussey G. (Gbr) - კირჩი კ. (Tur) -:-12:00ბინდა ა. (Wrl) - ასრავი ა. (Egy) -:-
12:00გენგელი მ. (Cze) - Lorusso L. (Ita) -:-
12:00ჰარიონი მ. (Gbr) - ურსუ ვ. (Ukr) -:-
ITF კაცები: M15 Tsukuba (იაპონია), ჰარდი
10:15Isomura K. (Jpn) - საკელარიდისი ს. (Gre) -:-10:15ლი ჯ. მ. (Kor) - Zhou Y. (Chn) 0:2
10:15მაცუმურა რ. (Jpn) - შინი ს. (Kor) -:-
10:45ჩანგი ი. (Kor) - შირაიში ჰ. (Jpn) -:-
ITF კაცები: M25 Saint Dizier (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)
14:00კოლინიონი რ. (Bel) - გოტიე ა. (Fra) -:-15:30კაჩმაზოვი ა. (Wrl) - ჰანდელი ტ. (Ger) -:-
17:00Gueymard Wayenburg S. (Fra) - ონსლინი გ. (Bel) -:-
18:30ნავი ჰ. (Syr) - გადამაური ბ. (Bel) -:-
ITF კაცები: M25 Santa Margherita di Pula (იტალია), თიხა
12:30Pennaforti G. (Ita) - ჰუკესი მ. (Ned) -:-12:30იონელი ნ. დ. (Rou) - სერდარუსიჩი ნ. (Cro) -:-
12:30კირკინი ე. (Tur) - სერაფინი მ. (Ita) -:-
12:30პირაინო გ. (Ita) - როიერი ვ. (Fra) -:-
ITF კაცები: M25 Tarragona (ესპანეთი), თიხა
13:30Buse I. (Per) - დამასი მ. (Esp) -:-13:30ტოპო მ. (Ger) - კრუმიხი მ. (Cze) -:-
15:00დე კრომი მ. (Ned) - მერიდა აგილარი დ. (Esp) -:-
15:00ჯუსტინო ლ. (Ita) - Gulin S. (Wrl) -:-
ITF კაცები: M25 Trnava (სლოვაკეთი), ჰარდი (indoor)
13:00Nicod J. (Cze) - ბაშიჩი მ. (Bih) -:-13:00სკირე ჰ. (Ger) - ბერტრანი რ. (Fra) -:-
14:00Pawelski M. (Pol) - ფანსელოვი ს. (Ger) -:-
14:00რეჰბერგი მ. ჰ. (Ger) - ჰალიაკი მ. (Wrl) -:-
ITF ქალები: W15 Antalya 7 (თურქეთი), თიხა
13:00საუვანტი ჩ. (Ger) - Ricci B. (Ita) -:-13:30Udvardy L. (Hun) - ლასკუტოვა ქ. (Wrl) -:-
13:30ბარტონე კ. (Lat) - Raschdorf C. (Ger) -:-
15:00Egorova D. (Wrl) - Buchwald H. (Ger) -:-
ITF ქალები: W15 Monastir 11 (ტუნისი), ჰარდი
13:00Dal S. (Ger) - რუშიტი ა. (Kos) -:-13:00Feistel G. (Pol) - ბოუზო ზანოტი ნ. (Esp) -:-
13:00Silva J. (Ger) - ლასკევიჩი ე. (Wrl) -:-
13:00კოლერი ა. (Aut) - მილოვანოვიჩი ე. (Srb) -:-
ITF ქალები: W15 Sharm ElSheikh 8 (ეგვიპტე), ჰარდი
12:00Drugdova S. (Svk) - Jamrichova R. (Svk) -:-12:00Ewald W. (Pol) - ჩადარი ე.-ტ. (Rou) -:-
12:00ზვონარუ ი. (Rou) - ბეჯენარუ კ. პ. (Rou) -:-
13:30Kovackova A. (Cze) - ბელგრავერი ი. (Fra) -:-
ITF ქალები: W35 Santa Margherita di Pula (იტალია), თიხა
12:30Schaefer A. J. (Ger) - რამე ა. (Fra) -:-14:00ვლასელაერი კ. (Bel) - კოლმენა მ. (Ita) -:-
21:30Abbagnato A. (Ita) - კუნგი ლ. (Sui) -:-
21:30საკელარიდი ს. (Gre) - რაჯი ა. (Ita) -:-
ITF ქალები: W35 Terrassa (ესპანეთი), თიხა
13:30Vandewinkel H. (Bel) - Berecoechea N. (Fra) -:-13:30პაპამიხაილი დ. (Gre) - ბოასონი ლ. (Fra) -:-
ITF ქალები: W50 Kofu (იაპონია), ჰარდი
08:40Saito S. (Jpn) - ლი ი-ჰ. (Tpe) 1:208:40Tararudee L. (Tha) - აიავა დ. (Aus) 2:1
08:40მანასი მ. (Usa) - სავანგკაევი მ. (Tha) 1:2
08:40ჰარისონი ქ. (Usa) - კაჯი ჰ. (Jpn) 2:1
ITF ქალები: W50 Murska Sobota (სლოვენია), ჰარდი (indoor)
13:00დანი ქ. (Gbr) - Hruncakova V. (Svk) -:-13:00შმიდტი ლ. (Ger) - აბდურაიმოვა ნ. (Uzb) -:-
14:30Salkova D. (Cze) - პალიკოვა ბ. (Cze) -:-
14:30სავინიხი ვ. (Wrl) - ბარტუნკოვა ნ. (Cze) -:-
ITF ქალები: W50 Sao Paulo (ბრაზილია), თიხა
17:00შეწყდაალვესი კ. (Bra) - Sieg M. (Usa) 1:017:00ზებალოსი ნ. (Bol) - მაკფი კ. (Aus) -:-
18:00ესტაბლე ლ. ჯ. (Arg) - სერბანი გ. (Cyp) -:-
18:00ლაბრანა ფ. (Chi) - McKenzie K. (Usa) -:-
18:00ტონა მ. (Ita) - სტრახოვა ვ. (Ukr) -:-
18:00ჰესე ა. (Fra) - ლოდიკოვა დ. (Wrl) -:-
18:30ბაიერლოვა მ. (Cze) - მაკაროვა ე. (Wrl) -:-
18:30გავრილა ო. (Rou) - Popa M. S. (Rou) -:-
19:30Pedone G. (Ita) - Kozyreva M. (Wrl) -:-
ITF ქალები: W75 Croissy-Beaubourg (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)
20:00მიაზაკი ი. (Gbr) - Banks A. (Gbr) -:-22:00რუვრუა მ. (Fra) - ბარტელი მ. (Ger) -:-
ITF კაცები - წყვილები: M15 Antalya 8 (თურქეთი), თიხა
14:30ბარნატი ჯ./Szajrych J. - აკოიუნი უ./Ozdemir S. M. -:-16:00Chirita I. A./ჟეჩანი მ. ა. - კარნევალე ლ./Schiessl J. E. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M15 Bragado (არგენტინა), თიხა
18:30ფარხატი ტ./რიბერო ფ. - Del Pino M./La Serna J. M. -:-21:00Lipovsek Puches T./Onofrei M. C. - ლინგუა ლავალენი ა. ლ./ტენტი ფ. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M15 Heraklion 4 (საბერძნეთი), ჰარდი
14:00Antonopoulos C./Neos E. - Sakellaridis D./საკელარიდისი მ. -:-17:00Matsuda R./ვენდელკენი ჰ. - კიმჰი ო./Shimanov O. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M15 Monastir 13 (ტუნისი), ჰარდი
16:30Fomba L./Lumsden E. - Lestir L./ვანდერმეერში ს. -:-16:30ბუპენი ს./Rivet M. - Chiu J./დე იონგე დ. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M15 Sharm ElSheikh 9 (ეგვიპტე), ჰარდი
13:30ჰიუტონი ჯ./ლითლი დ. - Bajurko A./Lakshmanan A. -:-13:30ბინდა ა./ფილიპოვი ე. - ბელობოროდკო ი./უჟულოვსკი ვ. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M15 Tsukuba (იაპონია), ჰარდი
11:30Kusuhara Y./Nakagawa S. - Kozuma R./Yamamoto R. -:-11:30ჰო რ./ნამი ჯი ს. - ჰუანგი ც./მასაბაიაში ტ. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M25 Saint Dizier (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)
21:00ჰანდელი ტ./შტაინეგერი ი. - მასური დ./ვატუტინი ა. -:-ITF კაცები - წყვილები: M25 Santa Margherita di Pula (იტალია), თიხა
12:30Catini N./რეიტანო ს. - კარუზო ს./Chirala S. R. -:-16:00Compagnucci N./Compagnucci T. - ფერარი ჯ./პირაინო გ. -:-
16:00ტრესკა ჯ./Virgili A. - ჰუკესი მ./როიერი ვ. -:-
17:00რიკა ჯ./სერაფინი მ. - Baroni N./Ribecai M. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M25 Tarragona (ესპანეთი), თიხა
17:00კასანოვა ჰ./ვენგერი დ. - პუიოლ ნავარო ბ./ვერვოორტი მ. -:-17:30დე კრომი მ./ნაიბური რ. - Gulin S./ლოპეს მონტაგუდი კ. -:-
ITF კაცები - წყვილები: M25 Trnava (სლოვაკეთი), ჰარდი (indoor)
16:00პოლიაკი დ./ვოკელი მ. - ვალკოვი შ./ზელენაი ი. -:-16:00ობერლაიტნერი ნ./პოლი ი. - რუელი ტ./ზაჰრაი პ. -:-
ITF ქალები - წყვილები: W15 Antalya 7 (თურქეთი), თიხა
14:30ოვჩარენკო ე./ციგოუროვა კ. - Boehner L./Turkmen D. -:-16:30Grechkina A./ლასკუტოვა ქ. - ბარტონე კ./Hageman M. -:-
ITF ქალები - წყვილები: W15 Monastir 11 (ტუნისი), ჰარდი
16:30Dal S./Feistel G. - ლასკევიჩი ე./შინიკოვა ი. -:-16:30მანსური ი./მილოვანოვიჩი ე. - Carneiro O./Konstantinova Y. -:-
ITF ქალები - წყვილები: W15 Sharm ElSheikh 8 (ეგვიპტე), ჰარდი
13:30Ewald W./კარუნარატნე ა. - Smolenova M./ზვონარუ ი. -:-13:30Drugdova S./კუჩერი დ. - ბელგრავერი ი./Stresnakova K. -:-
ITF ქალები - წყვილები: W35 Santa Margherita di Pula (იტალია), თიხა
15:30Melosch A./Ronney J. - Ferrara V./ზუჩინი ა. -:-17:00კოვერმანსი ა./ვედერი ე. - Ruggeri J./ვლასელაერი კ. -:-
21:30ჰავლიცკოვა ლ./Radivojevic L. - კოლმენა მ./პრისაკარიუ ა. -:-
21:30საკელარიდი ს./ზანტედესკი ა. - რაჯი ა./როკეტი ს. -:-
ITF ქალები - წყვილები: W35 Terrassa (ესპანეთი), თიხა
15:00რადისიჩი ნ./ჰუსარიჩი ა. - კავალე-რეიმერსი ი./Shinde V. -:-ITF ქალები - წყვილები: W50 Kofu (იაპონია), ჰარდი
სეტი 2მალიგინა ე./ოსბორნი ა. - ჰაიაში ე./Imamura S. 0:1 (5:7,3:5)სეტი 2Brooks M./ჩონგი ე. - ბოსალე რ./რაინა ა. 0:1 (6:7,1:3)
ITF ქალები - წყვილები: W50 Murska Sobota (სლოვენია), ჰარდი (indoor)
16:00ჟორჟე ფ./Rogers A. S. - ბარტუნკოვა ნ./დანი ქ. -:-16:00კლადივოვა ა./ნაგი ა. - აბდურაიმოვა ნ./მალეცკოვა ჯ. -:-
ITF ქალები - წყვილები: W50 Sao Paulo (ბრაზილია), თიხა
22:00კოშტა კ./Oliveira M. L. - Fullana L./Da Cruz Mendonca S. -:-22:00Bonardi B./ზებალოსი ნ. - ესტაბლე ლ. ჯ./ლაბრანა ფ. -:-
22:00კაპურო ტაბორდა მ./იანიჩევიჩი ს. - Candiotto A./ტონა მ. -:-
22:00ბეინსი ნ./მატეასი მ. - ჰესე ა./სერბანი გ. -:-
ITF ქალები - წყვილები: W75 Croissy-Beaubourg (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)
17:00ლუმსდენი მ./პონშე ჯ. - Corley C./Corley I. -:-18:30Pavlova K./Weckerle M. - კასკინო ე./ეალა ა. -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ჩოგბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.