განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00რეალ მადრიდი - ატლეტიკი ბილბაო -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:30ნიუკასლ იუნაიტედი - ნორვიჩი 1:1
00:15ლიდსი - კრისტალ პალასი 1:0
23:30ვესტ ჰემი - ბრაიტონი -:-
23:30ვულვზი - ბარნლი -:-
23:30საუთჰემპტონი - ლესტერი -:-
23:30უოტფორდი - ჩელსი -:-
00:15ასტონ ვილა - მანჩესტერ სიტი -:-
00:15ევერტონი - ლივერპული -:-

იტალია: სერია A

23:45ვერონა - კალიარი 0:0
23:45სალერნიტანა - იუვენტუსი 0:2
21:30ბოლონია - რომა -:-
21:30ინტერი - სპეცია -:-
23:45სასუოლო - ნაპოლი -:-
23:45ჯენოა - მილანი -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

22:00ანჟე - მონაკო -:-
22:00ბრესტი - სტ. ეტიენი -:-
22:00მეცი - მონპელიე -:-
22:00სტრასბურგი - ბორდო -:-
22:00ტრუა - ლორიანი -:-
00:00კლერმონი - ლანსი -:-
00:00ლიონი - რეიმსი -:-
00:00ნანტი - მარსელი -:-
00:00პსჟ - ნიცა -:-
00:00რენი - ლილი -:-

ავსტრალია: FFA თასი

12:30ვოლონგონგ ვულვზი - ცენტრალ ქოუსთ მარინერსი 1:2
13:00ადელაიდა სიტი - მელბურნ ვიქტორი 0:1
13:00ჰუმ სიტი - მელბურნ სიტი 0:1

ავსტრია: ბუნდესლიგა

22:00ალტახი - შტურმი გრაცი -:-

აზერბაიჯანი: პირველი დივიზიონი

79'კაპაზი - ზირა 2 1:2
80'კეშლა 2 - ტურანი 1:1
76'ნეფთჩი ბაქო 2 - საბაილი 2 2:1

აზია: სუზუკის თასი - საკვალიფიკაციო

13:00ბრუნეი - აღმოსავლეთი ტიმორი WO -:-

ანგოლა: ჟირაბოლა

18:00Bravos do Maquis - პეტრო ატლეტიკო -:-
18:00ლიბოლო - პრიმერო დე აგოსტო -:-
18:30სპორტინგ დე კაბინდა - საგრადა -:-
19:00Wiliete - ინტერკლუბი -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

00:00სან-ლორენსო - სარმიენტი ხუნინი 1:0
02:15ბოკა ხუნიორსი - ნიუელს ოლდ ბოიზ 0:0
04:30ბანფილდი - ინდეპენდიენტე 4:1

აშშ: MLS - პლეი-ოფი

04:30ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი - ნიუ იორკ სიტი 2:3პენ

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

23:00რონსე - ლოკერენი-ტემსე -:-

ბელგია: ბელგიის თასი

23:45სერაინგი - ანდერლეხტი 3:4პენ
21:00ეუპენი - ვარეგემი -:-
21:45ვესტერლო - ლუვენი -:-
23:00ლომელი - გენტი -:-
23:30კორტრიკი - ოსტენდე -:-
23:30მეხელენი - სერკლ ბრიუგე -:-
23:45გენკი - ბრიუგე -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:45სან-ხოსე - ორიენტე პეტროლერო 0:2
04:00ბლუმინგი - ოლვეის რედი 1:2
23:00სანტა კრუზი - ნასიონალ პოტოსი -:-

ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა

18:00Sua Flamingoes - ორაპა იუნაიტედი -:-
18:00თაუნშიფ როლერსი - ბრ ჰაილენდერსი -:-
18:00მოგოდიტშეინი - პოლის XI -:-
18:00მორუპულე - გილპორტ ლაიონსი -:-
18:00სექურითი სისტემსი - ექსთენშენ განერსი -:-

ბრაზილია: სერია A

02:00იუვენტუდე - ბრაგანტინო 1:0
03:00ფლამენგო - სეარა 2:1
04:00ამერიკა მგ - შაპეკოენსე 3:0
05:00კუიაბა - პალმეირასი 1:3

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

17:00ლოკომოტივი პლოვდივი - ჩერნო მორე -:-
19:30ცარსკო სელო - ლევსკი -:-

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

16:30ლიტექსი - ბოტევი II -:-
16:30ლუდოგორეცი II - მინიორ პერნიკი -:-
16:30მარეკი - სეპტემვრი სიმიტლი -:-
16:30მარიცა პლოვდივი - სვოგე -:-
16:30სეპტემვრი სოფია - სტრუმსკა სლავა -:-
16:30ცსკა 1948 სოფია II - მონტანა -:-
16:30ჰებარი - იანტრა გაბროვო -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი

21:00უსტრემ დონჩევო - ტოშევო -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი

23:00ჰაგენი/უთლედე - უპჰუზენი 1:0

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა ჩრდილოეთი

19:00ჰერტა U19 - კოტბუსი U19 -:-
21:30დრეზდენი U19 - ხემნიტცერი U19 -:-

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა სამხრეთი

21:00ბაიერნი U19 - აუგსბურგი U19 -:-

გვინეა: ლიგა 1

20:00კამსარი - ლუბჰა -:-

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

23:45ლინკოლნ რედ იმპსი - მონს კალპე 3:0

ევროპა: მსოფლიო თასი ქ - საკვალიფიკაციო

23:00ინგლისი ქ - ლატვია ქ 20:0
23:00ირლანდია ქ - საქართველო ქ 11:0
23:00ლუქსემბურგი ქ - ავსტრია ქ 0:8
23:30ბელგია ქ - პოლონეთი ქ 4:0
00:00ესპანეთი ქ - შოტლანდია ქ 8:0
00:10საფრანგეთი ქ - უელსი ქ 2:0
11:00სომხეთი ქ - ნორვეგია ქ 0:10

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

18:15ტენისკა - მარინო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15

23:30სუბიზა - სირბონერო -:-

ესპანეთი: კოპა დელ რეი

23:00რასინგი როხა - კართაგენა 0:2
23:00ტერუელი - ალკორკონი 0:1
23:00უნიონ კლუბ სეარესი - ხიხონი 0:1
23:30სანლუკენო - საბადელი 2:0
00:00Mollerussa - ხეტაფე 1:5
00:00აგუილასი - ალმერია 1:2პენ
00:00ალბასეტე - ფეროლი 2:1დდ
00:00ბადახოსი - ალკოიანო 0:3
00:00ებრო - სელტა ვიგო 0:5
00:00მონტიხო - ბურგოსი 0:1
19:30მენსახერო - სარაგოსა -:-
21:30ბერგანტინოსი - ტუდელანო -:-
22:00Gimnastica Segoviana - მალიორკა -:-
22:00ალგესირასი - უნიონისტას დე სალამანკა -:-
22:00ბრეა - უდ იბიცა -:-
22:00კორდობა - სევილია -:-
22:00სოლარესი - ესპანიოლი -:-
23:00ალზირა - ფუენლაბრადა -:-
23:00ანდრატქსი - რეალ ოვიედო -:-
23:00მანჩა - ინტერნასიონალ დე მადრიდი -:-
23:00სან ხუანი - სან სებასტიან რეიესი -:-
23:00უკამ მურსია - დეპორტივო ლა კორუნია -:-
23:15ტალავერა - კორნელა -:-
23:30არენტეირო - ლოგრონესი -:-
23:30ეუროპა - ამორებიეტა -:-
23:30ექსტრემადურა - ზამორა -:-
23:30კალაჰორა - ბალეარესი -:-
23:30კასერენო - პონფერადინა -:-
23:30ლინარესი - ხიმნასტიკი -:-
23:30სან ფერნანდო - ლეონესა -:-
00:00CFI ალიკანტე - ბეტისი -:-
00:00პანადერია - რეალ სოსიედადი -:-
00:00სან როკე - მირანდესი -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

21:30ლევადია - ფლორა -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - მეორე ეტაპი

23:00გაუქმდაატლეტიკო ვენესუელა - არაგუა -:-
01:15ჰერმანოს კოლმენარესი - მეტროპოლიტანოსი 4:0
03:30პუერტო კაბელო - პორტუგესა 0:0
23:00ესტუდიანტეს მერიდა - ლა-გუაირა -:-

ზამბია: სუპერლიგა

17:00კონკოლა - ნკანა -:-

თურქეთი: თურქეთის თასი

80'ალტინორდუ - აკსარაი ბლდ. 0:1
79'რიზესპორი - ანკარასპორი 0:1
40'ბოლუსპორი - იენი ორდუსპორი 2:0
40'დენიზლისპორი - აგრი 1970 0:0
40'სამსუნსპორი - უსაქსპორი 0:0
16:00ადანასპორი - ქოჩაელისპორი -:-
16:00კარაგუმრუკი - სარიერი -:-
18:00ალანიასპორი - ოსმანიესპორი -:-
20:00კაისერისპორი - Igdir FK -:-
22:00ჰატაისპორი - ეიუპსპორი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

23:45ვრექსჰემი - იოვილი 0:2

ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი

23:45ჰერფორდი - ქეთერინგი 3:0

ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი

23:45ოქსფორდ სიტი - ებსფლიტი 1:0
23:45ტონბრიჯი - სტ. ალბანსი 0:0
23:45ჰავანტი & ვატერლუვილი - დალვიჩ ჰამლეტი -:-

ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი

23:45გადაიდოეთერტონი - ეშტონ იუნაიტედი -:-
23:45მორპეტი - ბასფორდი 2:1
23:45გადაიდონანტვიჩი - გეინსბორო -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

23:45ალვეჩარჩი - სტაურბრიჯი 5:1
23:45ბიგლსვეიდ თაუნი - ტამვორთი 2:2
23:45პიტერბრო სპორტსი - ჰედნსფორდი 4:1
23:45სტრეტფორდი - ნუნიტონი 4:2

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი

23:30გადაიდოჰართლი ვინტნი - პული -:-
23:45გადაიდოკინგს ლენგლი - ვალტონი -:-
23:45გადაიდოუესტონ-სუპერ-მეინი - სუინდონ სუპერმარინი -:-
23:45გადაიდოჰაროუ - ჰაიეს & იედინგი -:-
23:45ჰენდონი - მეტ. პოლისი 3:0
23:45გოუსპორტი - უიმბორნი -:-
23:45ტივერტონი - იეით თაუნი -:-
23:45ჰაროუ - ფარნბორო -:-

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

23:45ბოვერსი & პიტსი - ქრეი 1:1
23:45მერსტჰემი - ბიშოფს სტორტფორდი 2:2
23:45პოტერს ბარი - კარშალტონი 1:2
23:45ჰორშემი - ვინგეითი & ფინჩლი 2:0

ინგლისი: ეფლ ტროფეი - პლეი-ოფი

23:00ბოლტონი - ფლიტვუდი 1:0
23:00კემბრიჯ იუნაიტედი - უოლსოლი 2:0
23:00კერლისლი - ლინკოლნ სიტი 2:1პენ
23:00ლეიტონ ორიენტი - მილტონ კეინს დონსი 0:1პენ
23:00როტერჰემი - პორტ ვეილი 2:1პენ
23:00ფორესტ გრინი - ჩელსი U21 1:2პენ
23:00ჩარლტონი - ასტონ ვილა U21 2:1
23:45ეკრინგტონი - უიგანი 1:2პენ
23:45სატონი - სტივენეიჯი 1:0პენ
23:45სუინდონი - კოლჩესტერი 1:2
23:45გადაიდოტრანმერი - ჰაროგეითი -:-
23:00სანდერლენდი - ოლდჰემი -:-
23:00შეფილდ ვედ - ჰართლპული -:-
23:45იფსვიჩი - არსენალი U21 -:-
23:45ქრიუ - დონკასტერი -:-

ინგლისი: FA თასი

23:45ექსეტერი - ბრედფორდი 2:1
23:45Liversedge - ლანკასტერი 1:3
23:45მეტლოქი - Marske 3:2
23:45საუთპორტი - დარლინგტონი 2:1პენ
23:45სპენიმური - ჩორლი 1:0პენ
23:45უითბაი - ნანტვიჩი 0:1
23:45ფარსლი - სტალიბრიჯი 1:0
23:45ბრედფორდი პა - მარინი -:-
23:45ეშტონ იუნაიტედი - გუისლი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი

23:00ევერტონი U23 - პიტერბრო U23 -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18

17:00მანჩესტერ სიტი U18 - ნოტინგემი U18 -:-

ინდოეთი: ISL

18:00ATK მოჰუნ ბაგანი - მუმბაი სიტი -:-

ინდოეთი: სანტოშის ტროფეი

08:00კერალა - Lakshadweep 5:0
10:00დელი - უტარახანდი 11:1
13:00მადია პრადეში - რაჯასთანი -:-
13:00ოდიშა - ბიჰარი 5:0
13:30Pondicherry - Andamans & Nicobar 8:0
13:30პენჯაბი - ჰარიანა 2:0

ინდონეზია: ლიგა 2 - პირველი რაუნდი

12:15RANS Cilegon - PSKC ჩიმაჰი 3:0
12:15მიტრა კუკარი - ბალიკპაპანი 0:1
25'სულუტ იუნაიტედი - კალტენგ პუტრა 1:0

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

21:00ჰაპოელი იერუსალიმი - კირიატ შმონა -:-
21:30მაკაბი თელ-ავივი - ნოფ ჰაგალილი -:-
22:15ჰ. ბეერ შევა - ჰაპოელი თელ-ავივი -:-

იტალია: სერია B

23:30ვიჩენცა ვირტუსი - ბენევენტო 2:3
23:30მონცა - კოზენცა 4:1
23:30პორდენონე - ალესანდრია 2:0
23:30რეჯინა - ასკოლი 1:2
23:30სპალი - ლეჩე 1:3
21:00პარმა - ბრეშა -:-
23:30ჩიტადელა - კომო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:30პადოვა - იუვენტუსი U23 -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

17:30ნოტარესკო - მატეზე -:-

იტალია: პრიმავერა - კოპა იტალია

81'ატალანტა U19 - კალიარი U19 1:1
84'იუვენტუსი U19 - ლაციო U19 1:0
84'რომა U19 - ნუოვა კოზენცა U19 1:0
52'ემპოლი U19 - ასკოლი U19 3:1
17:30ინტერი U19 - სასუოლო U19 -:-
17:30სამპდორია U19 - ტორინო U19 -:-
17:30სპალი U19 - ვერონა U19 -:-
17:30ფიორენტინა U19 - მილანი U19 -:-

ლიბერია: LFA I დივიზიონი

19:30ბეა - LPRC ოილერი -:-
19:30ბრიუერისი - Nimba United -:-
19:30ვატანგა - LISCR FC -:-
19:30მაითი ბაროლი - ინვინსიბლ ილევენ -:-
19:30ნიმბა კვადო - სანდი -:-
19:30ფრიპორტი - Heaven Eleven -:-

ლიბია: პრემიერ ლიგა

17:00დარნესი - ხალიჯ სირტე -:-
17:30აბუ სალიმი - ალ-ატჰადი -:-
17:30ასვეჰლი - ალ-მაჰალა ტრიპოლი -:-
20:00გადაიდოალ-იტიჰადი - ალ-აჰლი ტრიპოლი -:-

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

23:30რაბათი აიაქსი - სან გვანი 2:7

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

05:00ტამპიკო მადერო - ატლ. მორელია 2:2
07:05ლეონეს ნეგროსი - სელაია 1:0

მონტენეგრო: პირველი ლიგა

16:00იეზერო - ბუდუჩნოსტი -:-
17:00ზეტა - რუდარი -:-
18:00პოდგორიცა - ისკრა -:-
19:00მორნარ ბარი - დეჩიჩი -:-
20:00პეტროვაცი - სუტიესკა -:-

მსოფლიო: ფიფას არაბეთის თასი

23:00არაბთა გაერთიანებული საამიროები - სირია 2:1
80'ალჟირი - სუდანი 4:0
17:00ეგვიპტე - ლიბანი -:-
20:00მაროკო - პალესტინა -:-
23:00საუდის არაბეთი - იორდანია -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

23:00პარაგვაი ქ - პერუ ქ 4:2
00:00ეკვადორი ქ - არგენტინა ქ 2:2
01:00დომინიკელთა რესპუბლიკა ქ - ტრინიდადი და ტობაგო ქ 1:1
02:30მექსიკა ქ - კანადა ქ 0:0
05:00კოსტა-რიკა ქ - ნიკარაგუა ქ 5:2

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

23:00ფეინოორდი - ჰერაკლესი -:-

ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი

23:00გადაიდობარენდრეხტი - სტედოკო -:-
23:00გადაიდოვვსბ - ჰოეკი -:-

ნორვეგია: ადეკოლიგა - გავარდნა

22:00ჰოდი - სტიონდალს ბლინკი -:-

ნორვეგია: ადეკოლიგა - დაწინაურება - პლეი ოფები

21:00კფუმ ოსლო - სოგნდალი -:-

პარაგვაი: კოპა პარაგვაი

02:00ატლეტიკო ტემბეტარი - ლიბერტად ასუნსიონი 0:2

პოლონეთი: დივიზიონი 1

21:00ჩრობრი გლოგოვი - ლკს ლოძი -:-
23:30რ. რჟეშოვი - გკს კატოვიცე -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

19:00პოგონ-სიედლცე - რუხი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

15:00გადაიდოსოკოლ ალექსანდროვი ლოძი - პელიკანი -:-

პოლონეთი: პოლონეთის თასი

23:45გადაიდოპიასტი გლივიცე - გორნიკი ზაბჟე -:-
I ტაიმიგარბარნია - ლეხი პოზნანი 0:3
17:30ტერმალიკა ნიეჩიეზა - რაკოვი -:-
20:15არკა გდინია - ზაგლებიე -:-
23:00Motor Lublin - ლეგია ვარშავა -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

00:15ბრაგა - ვიზელა 4:1

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

19:00ვალადარეს გაია - ლეკა -:-

რუანდა: პრემიერ ლიგა

17:00ბუგესერა - რუტსირო -:-
17:00გიკუმბი - კიგალი -:-
17:00ეთინსელსი - კიიოვუ -:-
17:00ესპუარი - რაიონ სპორტი -:-
17:00ეტუალ დე ლ'ესტი - გასოგი იუნაიტედი -:-
17:00პოლისი - მარინსი -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი

17:30გლორია ბუზაუ - ვოლუნტარი -:-
20:30Politehnica Timisoara - არგესი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 4

17:00ამვრაკიკოსი ლუტრუ - პანაჩაიკი -:-
17:00ანაგენისი არტა - ტილიკრატის ლეფკადა -:-
17:00ახერონ კანალაკი - დიავოლიცი -:-
17:00ნაფპაქტიაკოსი - პანეგიალიოსი -:-
17:00პანაგრინიაკოსი - აიასი გასტუნისი -:-
17:00პაო ვარდა - ეთნიკოსი სკულიკადუ -:-

საბერძნეთი: საბერძნეთის თასი

17:00ნიკი ვოლოსი - პანეტოლიკოსი -:-
19:00არისი - ოფი კრეტა -:-
19:00ლევადიაკოსი - ოლიმპიაკოსი -:-
21:00პანათინაიკოსი - ვოლოსი -:-
22:15აეკი ათენი - კიფისიასი -:-
23:30ლარისა - პაოკი -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

19:15Marumo Gallants - ტს გალაქსი -:-

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

16:25Al Akhdoud - ჰაჯერი -:-
18:25ალ-ქადისია - ჯედაჰი -:-
19:15ალ-ვეჰდა - ნაჯრანი -:-

სეიშელის კუნძულები: პირველი დივიზიონის ლიგა

17:30ნორსერნ დინამო - სენტ ჯონ ბოსკო -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

21:30ცრვენა ზვეზდა - ვოზფოვაცი -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

16:00გრაფიცარი ბეოგრადი - ბუდუჩნოსტ დობანოვცი -:-

სერბეთი: სერბეთის თასი

16:00TSC ბაცკა ტოპოლა - კოლუბარა -:-
16:00რადი ბელგრადი - ნაპრედაკი კრუსევაჩი -:-
16:00რადნიკი - ლოზნიცა -:-
17:00გადაიდოცრვენა ზვეზდა - რადნიჩკი ნისი -:-
19:15დუბოჩიცა - პარტიზანი -:-

სლოვენია: 2. SNL

16:00გორიცა - ნაფტა -:-
16:30კრშკო - დობი -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

16:00ნოაჰი - ნორავანკი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

14:00არარატი-სომხეთი 2 - ურარტუ 2 -:-
14:30შირაქი - ბკმა 2 -:-

ტაივანი: პრემიერ ლიგა

11:00ტაიბეი ტატუნგი - ტაივან სთილი 1:4
12:00ჰანგ იუენი - ნტუს 3:2
78'ტაიჩუნგი - ჟანი სქაივოქერსი 1:0
40'ტაიფაუერი - CPC 1:0

ტაილანდი: ტაი ლიგა 2

40'მუანგკან იუნაიტედი - ჩიანგმაი 0:0

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

20:00სიმბა - Geita Gold -:-

უგანდა: პრემიერ ლიგა

16:00Gadaffi - ვაიპერსი -:-
16:00კამპალა სიტი - ბული -:-

უკრაინა: უკრაინის თასი

21:00ლნზ ჩერქასი - დნიპრო-1 -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

23:30ფენიქსი - ბოსტონ რივერი 0:0

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - პლეი-ოფი

02:00სერო - დეფენსორ სპორტინგი 1:2
04:45ცენტრალ ესპ. - რასინგი მონტევიდეო 0:0

შვეიცარია: სუპერ ლიგა

23:30იანგ ბოიზი - ლუგანო -:-

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

23:45მოზერველი - დანდი იუნაიტედი 1:0
23:45აბერდინი - ლივინგსტონი -:-
23:45დანდი - სტ. ჯონსტონი -:-
23:45სტ. მირენი - როს ქაუნთი -:-
23:45ჰიბერნიანი - რეინჯერსი -:-

შოტლანდია: ჩელენჯ თასი

23:45ინვერნესი - რაის როვერსი 0:1პენ
23:45კოვ რეინჯერსი - რეინჯერსი B 5:1
23:45ჰამილტონი - კილმარნოკი 2:3
23:30ქუინ ოფ საუთი - მორტონი -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

21:00ბოჰემიანსი - კარვინა -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი - გავარდნა - პლეი ოფები

00:45კოპიაპო - დ. პუერტო მონტი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

10'შენიანგ ურბანი - სიჩუან ჯიუნიუ 0:0

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ლიგა

07:00კომუნიკასიონესი (Gtm) - გუასტატოია (Gtm) 2:1

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა

23:45დანგენონი - გლენავონი 0:2
23:45ვარენპოინტ თაუნი - ბალიმენა 1:2
23:45გადაიდოკოლერაინი - გლენტორანი -:-
23:45კრუსეიდერსი - პორტადაუნი 2:0
23:45ლარნე - კლიფტონვილი 1:1
23:45ლინფილდი - კერიკ რეინჯერსი 2:0

ჩრდილოეთ მაკედონია: მაკედონიის თასი

16:00მაკედონია გპ - შკუპი -:-
16:00პელისტერი - ვარდარი -:-
16:00სილეკსი - ბრეგალნიცა სტიპი -:-
16:00შკენდია - სტრუგა -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

16:30ციბალია - ბიელო ბრდო -:-

ხორვატია: ხორვატიის თასი

19:00ოსიეკი - სლავენი ბელუპო -:-
21:30დინამო ზაგრები - რიეკა -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.