განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

22:30ჰერტა - გროიტერ ფიურტი -:-

ევროპა: ევროპის ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

23:00აინტრახტი - ფენერბახჩე 1:1
23:00ბრონდბიუ - სპარტა პრაღა 0:0
23:00ლესტერი - ნაპოლი 2:2
23:00მონაკო - შტურმი გრაცი 1:0
23:00ოლიმპიაკოსი - ანტვერპენი 2:1
23:00პსვ - რეალ სოსიედადი 2:2
23:00რეინჯერსი - ლიონი 0:2

ევროპა: კონფერენს ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

23:00ანორთოსისი - პარტიზანი 0:2
23:00ბოდო/გლიმტი - ზარია ლუგანსკი 3:1
23:00იაბლონეცი - კლუჟი 1:0
23:00რანდერსი - ალკმაარი 2:2
23:00რომა - ცსკა სოფია 5:1

ესპანეთი: ლა ლიგა

23:00სელტა ვიგო - კადიზი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:00ნიუკასლ იუნაიტედი - ლიდსი -:-

იტალია: სერია A

22:45სასუოლო - ტორინო -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:00სტრასბურგი - მეცი -:-

ავსტრია: 2. ლიგა

20:10ვაკერ ინსბრუკი - ლიფერინგი -:-
20:30ამშტეტენი - ბვ ლინცი -:-
20:30ლაფნიცი - სტ. პოლტენი -:-
20:30ჯუნიორსი - ავსტრია ვენა II -:-
20:30ჰორნი - კაპფენბერგი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

21:00ბრუკ ლაიტა - ტრაისკირხენი -:-
21:30ვიენერ სპორტკლუბი - დრასბურგი -:-
21:30მანსდორფი - ფერსთ ვენა -:-
21:30ტვლ ელექტრა - მაუერვერკი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

21:00ბად გლაიხენბერგი - დოიჩლანდსბერგერი -:-
21:00ველსი - ალერჰეილიგენი -:-
21:00კალსდორფი - ვაინდორფი სტ. ანა -:-
21:00სპიტალი - ვაიცი -:-
21:00ტრაიბახი - ვოლფსბერგერი (Am) -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

21:00ინსბრუკი - შვაცი -:-
21:30სვ ვორგლი - რაიხენაუ -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ზალცბურგი

21:00გროდიგი - ზაალფელდენი -:-
21:00ვალს-გრუნაუ - უსკ ანიფი -:-
21:00იოჰანი - საკ 1914 -:-

აზია: აზიის თასი ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

15:00მონღოლეთი ქ - სამხრეთ კორეა ქ 0:12

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

21:45დინამო ტირანა - ლაჩი -:-

არაბთა საამიროები: UAE ლიგა

18:45ალ-ჯაზირა - ემირეითს კლუბი -:-
18:45აჯმანი - ალ-უროობა -:-
21:00ალ-აინი - იტიჰად კალბა -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

22:30ატლ. რაფაელა - ფერო -:-
22:35ბრაუნ ადროგი - კლუბ ატლეტიკო გემესი -:-
23:00სან-მარტინ სან-ხუანი - ალმაგრო -:-
00:35ნუევა ჩიკაგო - ხიმნასია მენდოზა -:-

არგენტინა: პრიმერა A ქ - კლაუსურა

21:00ინდეპენდიენტე ქ - როსარიო ცენტრალი ქ -:-

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

12'დიპლომატსი (Caf) - ივანენგ გალაქსი (Bot) 0:0
12'ლე მესაჯერ ნგოზი (Bur) - ჟანდარმერი (Nig) 0:0
20:00სტად მალიენი (Mli) - სონაბელ უაგადუგუ (Bfa) -:-
21:00ალ-მერეიხი (Sud) - ექსპრესი (Uga) -:-

აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - საკვალიფიკაციო

18:00ალ-აჰლი მეროვე (Sud) - ატლაბარა (Ssu) -:-
21:00Marumo Gallants (Rsa) - ფუტურო კინგსი (Gnq) -:-

აშშ: USL ლიგა 1

00:00ტორონტო II - ფორვარდ მედისონი -:-

აშშ: ნისა - საშემოდგომო სეზონი

06:00LA ფორსი - ჩიკაგო ჰაუსი 1:0

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

14:00შეიხ რასელი - ბაშუნდარა კინგსი 0:1

ბაჰრეინი: პრემიერ ლიგა

19:30ალ-ჰალა - ალ-ბუდაია -:-
22:00ალ-რიფა - ისტ რიფა -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

21:00ჟოდინო - ენერგეტიკ-ბგუ -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

14:00სპუტნიკი 2 - რუხი ბრესტი 2 0:3
54'ბრესტი 2 - სლავია მოზირი 2 3:0
55'სლუცკი 2 - გომელი 2 2:0
12'ბატე 2 - შახტიორი სოლიგორსკი 2 0:0

ბელგია: იუპილერლიგა

22:45სერკლ ბრიუგე - ეუპენი -:-

ბელგია: 1B პრო ლიგა

22:00რვდმ - ვაასლანდ-ბევერენი -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00სან-ხოსე - რეალ პოტოსი -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

20:00სარაევო - ლეოტარი -:-
22:00ბორაცი ბანია ლუკა - შიროკი ბრიეგი -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS

20:30სუტიესკა ფოკა - ზელეჟნიჩარი ბანია ლუკა -:-

ბრაზილია: სერია B

02:00კრუზეირო - ოპერარიო 1:1
02:00რეგატასი - ვასკო და გამა 1:1
04:30რემო - ავაი 2:1
23:00ბრუსკე - ვიტორია -:-

ბრაზილია: სერია D - პლეი-ოფი

23:00აპარესიდენსე - კალდენსე -:-

ბრაზილია: კამპეონატო აკრეანო - მეორე ეტაპი

02:00ჰუმაიტა - რიო ბრანკო 0:1
04:00აკრეანო - გალვეზი 2:1

ბრაზილია: კოპა პაულისტა

22:00იუვენტუსი-სპ - ტაუბატე -:-
22:00სან კაეტანო - პორტუგესა -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

12'ცარსკო სელო - ლოკომოტივი პლოვდივი 0:0
19:15არდა - პირინ ბლაგოევგრადი -:-
21:30ბოტევ პლოვდივი - ბეროე -:-

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

18:00დობრუდჟა - მარიცა პლოვდივი -:-
18:00გადაიდოლევსკი ლომი - ცსკა 1948 სოფია II -:-
18:00მარეკი - ლიტექსი -:-
18:00სეპტემვრი სიმიტლი - სტრუმსკა სლავა -:-
20:00ეტარი - სვოგე -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-დასავლეთი

18:00ჰებარი 2 - ბელასიტსა -:-

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

12'ბუჟუმბურა - ფლამბო დუ ცენტრი 1:0
17:00გადაიდობუჟუმბურა - როიალ დე მურამვია -:-
12'როიალ დე მურამვია - ვიტალ'ო 0:0

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

20:30ნიურნბერგი - ჰანზა როსტოკი -:-
20:30შალკე - კარლსრუე -:-

გერმანია: 3. ლიგა

21:00ჰაველსე - ვიქტორია კიოლნი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

21:00სკ ვაიხე-08 - ჰაიდერი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

21:00ბაბელსბერგი - ტბ ბერლინი -:-
21:00გადაიდოლიხტენბერგი - აუერბახი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

21:30ესენი - შალკე II -:-
21:30გადაიდოლოტე - ვიდენბრუკი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

21:00ბურგჰაუზენი - ჰაიმშტეტენი -:-
21:00ბუხბახი - ბაიერნი II -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი

21:00ერფურტი - ნორდჰაუზენი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

21:30ბარმბეკ-უჰლენჰორსტი - ბრამფელდერი -:-
21:30ტუს ოსდორფი - ნინდორფერი -:-
21:30ჰამ იუნაიტედი - ლოჰბრიუგე -:-

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

21:30ვალდალგესჰაიმი - ემელსჰაუზენი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

20:30სელიგენპორტენი - სპვგგ ანსბახი 09 -:-

გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი

22:00ფორტუნა კიოლნი II - პეში -:-

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა ჩრდილოეთი

21:30აიმსბუტელერი U19 - ზტ. პაული U19 -:-

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

21:00მალაკატეკო - გუასტატოია -:-

დანია: სუპერლიგა

21:00ოლბორგი - ოდენსე -:-

დანია: 1 დივიზიონი

20:00ფრედერისია - ჰელსინგორი -:-
21:00ლიუნგბიუ - კოგე -:-

დანია: 2 დივიზიონი

21:00ჰელერუპი - ბ.93 -:-

დანია: დივიზიონი 3

21:00როსკილდე - კარლსლუნდე -:-

ევროპა: მსოფლიო თასი ქ - საკვალიფიკაციო

18:00ბოსნია და ჰერცეგოვინა ქ - მონტენეგრო ქ -:-
18:00ლატვია ქ - ავსტრია ქ -:-
19:00ბელარუსი ქ - კვიპროსი ქ -:-
19:00საბერძნეთი ქ - საფრანგეთი ქ -:-
19:30იტალია ქ - მოლდოვა ქ -:-
19:30სლოვაკეთი ქ - შვედეთი ქ -:-
20:00ესტონეთი ქ - სლოვენია ქ -:-
20:00რუსეთი ქ - აზერბაიჯანი ქ -:-
20:00გადაიდოსაქართველო ქ - ირლანდია ქ -:-
21:00პოლონეთი ქ - ბელგია ქ -:-
21:00შვეიცარია ქ - ლიტვა ქ -:-
21:30რუმინეთი ქ - ხორვატია ქ -:-
22:00ინგლისი ქ - ჩრდილოეთ მაკედონია ქ -:-
22:00უნგრეთი ქ - შოტლანდია ქ -:-
22:00ჩრდილოეთ ირლანდია ქ - ლუქსემბურგი ქ -:-
22:15უელსი ქ - ყაზახეთი ქ -:-
22:45ნიდერლანდები ქ - ჩეხეთი ქ -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00ალკორკონი - ალმერია -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

21:00ატლეტიკი ბილბაო B - უნიონისტას დე სალამანკა -:-
23:00ექსტრემადურა - ფეროლი -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

21:00Costa Brava - კორნელა -:-
23:00კასტელონი - სანლუკენო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

00:00CD ბუზანადა - სანტა ურსულა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16

23:30ვარეა - აგონსილიო -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00კარაკასი - ლალა 5:2
02:15მონაგასი - უნივერსიდად ცენტრალი 2:1
04:30დეპორტივო ტაჩირა - ზულია 3:0
00:00ატლეტიკო ვენესუელა - მინეროსი -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

21:00ალტაი - გიოზტეპე -:-
21:00მალათიასპორი - კარაგუმრუკი -:-

იაპონია: J1 ლიგა

14:00გადაიდოსაგან ტოსუ - ოიტა -:-

იემენი: დივიზიონი 1

17:00ალ-იარმუკი - ალ-შულა -:-
17:00ალ-ორუბა ზაბიდი - ფმანი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი

22:00ევერტონი U23 - შეფილდ იუნაიტედი U23 -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

21:00ასტონ ვილა U23 - ვესტ ბრომვიჩი U23 -:-
22:00ბლექბერნი U23 - ტოტენჰემი U23 -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

57'უოტფორდი U23 - ჰალ სიტი U23 2:1
54'ჩარლტონი U23 - შეფილდ ვედ U23 0:0

ინდოეთი: დურანდის თასი

13:30არმი გრინი - სუდევა დელი 1:0
13:30ჯამშედპური - გოა 0:5

ინდონეზია: ლიგა 1

12:15ბორნეო - ბარიტო პუტერა 1:1
12:15პერსელა ლამონგანი - პერსიტა 0:1
15:15Persikabo 1973 - პერსიკი კედირი 2:2

იორდანია: პრემიერ ლიგა

19:00ალ-ჯაზირა ამანი - ალ-ფაისალი ამანი -:-
21:30ალ ჯალილი - ალ-ჰუსეინი -:-
21:30ალ-რამტჰა - საჰაბი -:-

ირლანდია: FAI თასი

22:45Bohemians - მეინუთი უნივ. -:-
22:45დუბლინი - უოთერფორდი -:-
22:45სტ. პატრიკსი - უექსფორდი -:-
23:00ფინ ჰარპსი - დანდალკი -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

13:30ჰაპოელ ბნეი ფარადისი - მაკაბი ტზურ შალომი 2:0
85'ტაიბე - ჰ. მიგდალ ჰაემეკი 2:0
55'ჰაპოელი ბუეინე - ირონი ნეშერი 0:0
55'ჰაპოელი კარფ კანა - მს ტირა 0:0
42'ჰაპოელი იკსალ იმადი - ჰაპოელი ბნეი არ'არა'არა 1:1

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

14:15ნორდია იერუსალიმი - დიმონა 0:4
83'მს ირონი კუსეიფე - შიმშონ თელ ავივი 1:0
85'ჰაპოელი აზორი - მაკაბი ჯაფა 0:1

იტალია: სერია B

20:00კომო - ფროზინონე -:-
22:30ბრეშა - კროტონე -:-

იტალია: პრიმავერა 1

19:00სასუოლო U19 - ჯენოა U19 -:-

კანადა: U სპორტსი

02:15სენტ მარისი - დალჰოუსი 3:2
04:15მაკგილი - უქამ 1:0

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

20:00პაეეკი - არისი -:-

კვიპროსი: დივიზიონი 2

20:00ნეა სალამისი - პარალიმნი -:-
20:00ჩლორაკა - ასილ ლისი -:-

კოლუმბია: კოპა კოლიმბია

02:30დეპორტეს ტოლიმა - ლა ექუიდადი 2:0
05:00პერეირა - დეპორტივო პასტო 3:1პენ

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

03:00სანტოსი - გუადალუპე 2:2
03:00ჰერედიანო - სპორტინგი სან ხოსე 3:0
06:00საპრისა - გუანაკასტეკა 1:1

ლიბანი: პრემიერ ლიგა

16:30Sporting Beirut - ალ-ახა ალ-აჰლი ალეი -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

19:00დაინავა ალიტუსი - სუდუვა -:-

ლიეტუვა: I ლიგა

18:00რიტერიაი 2 - ბანგა 2 -:-
19:00პანევეზისი 2 - ჟალგირისი 2 -:-

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

22:00პროგრეს ნიდერკორნი - ჰოსტერტი -:-

მალაიზია: პრემიერ ლიგა

12:45კუჩინგ სიტი - ტერენგანუ 2 0:2

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

19:00ფგურა - ზებუგი -:-
23:00სტ. ჯორჯსი - ნაშარ ლაიონსი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

00:30ფუს რაბატი - იუსუფია ბერეშიდი -:-

მაროკო: ბოტოლა 2

20:00ვიდად ფესი - ხემის ზემამრა -:-
20:00მოგრებ ტეტუანი - სალე -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

04:00ატლეტიკო სან-ლუისი - ტიხუანა 4:1

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

02:00ტეპატიტლან დე მორელოსი - კანკუნი 1:2

მექსიკა: Liga MX U20 - აპერტურა

18:00ნეკაქსა U20 - ატლასი U20 -:-

მოზამბიკი: მოკამბოლა

16:30ინკომატი ხინავანე - ვილანკულო -:-

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

20:00ოლიმპია ბალტი - სფ.ჯორჯი -:-
20:00პეტროკუბი - მილსამი -:-

მონტენეგრო: პირველი ლიგა

20:00ბუდუჩნოსტი - იეზერო -:-

მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა

12:00BCH Lions - ფალკონსი 2:4
15:00მაზაალაინუუდი - დერენი 0:0

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

03:30აშშ ქ - პარაგვაი ქ 9:0
13:00ჩეხეთი U19 W - საბერძნეთი U19 W 1:0
19:00სამხრეთ აფრიკა ქ - განა ქ -:-
19:00ჩილე ქ - ურუგვაი ქ -:-
23:00ბრაზილია ქ - არგენტინა ქ -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

22:00სპარტა როტერდამი - ნაიმეგენი -:-

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

22:00ალმერე სიტი - იონგ აიაქსი -:-
22:00ბრედა - ემენი -:-
22:00გრააპსხაპი - ექსელსიორი -:-
22:00დენ ბოსხი - იონგ აზ ალკმაარი -:-
22:00დორდრეხტი - ტელსტარი -:-
22:00ვოლენდამი - ვენლო -:-
22:00მაასტრიხტი - ეინდჰოვენი -:-
22:00როდა - Oss -:-
22:00ჰელმონდი - იონგ უტრეხტი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

21:45სტრომსგოდსეტი 2 - ოპსალი -:-

პანამა: LPF - კლაუსურა

04:00ინდეპენდიენტე - მიგელიტო 3:0

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

18:00ფერნანდო დე ლა მორა - სპორტივო ტრინიდენსე -:-
22:45ინდეპენდიენტე - ტაკუარი -:-

პარაგვაი: კოპა პარაგვაი

01:00გუაირენა - ორიენტალი 2:1
03:303 დე ფებრერო - 12 დე ოქტუბრე 0:1

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

20:00ალიანსა ატლეტიკო - სიენსიანო -:-
22:15კახამარკა - სპორტინგ კრისტალი -:-
00:30კუსკო - ალიანსა ლიმა -:-

პერუ: ლიგა 2 - კლაუსურა

00:30Los Chankas - გრაუ 3:1

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

20:00ზაგლებიე - ტერმალიკა ნიეჩიეზა -:-
22:30ლეხი პოზნანი - ვისლა კრაკოვი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

20:00გკს იასტრზებიე - ზაგლებიე სოსნოვიეცი -:-
22:30რ. რჟეშოვი - ლეგნიცა -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

42'სლასკი ვროცლავი 2 - კკს კალიში 0:0

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

20:00ვიკიელეცი - Mamry Gizycko -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II

19:00ბ. გდინია - კოშალინი -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:15პორტიმონენსე - სანტა კლარა -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

23:15აკადემიკა - ესტრელა 2:2
21:00კოვილია - პენაფიელი -:-

პორტუგალია: ლიგა 3

20:00ამორა - ორიენტალ დრაგონი -:-
22:30ლეირია - ალვერკა -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

14:00გიმარაეში U23 - ფარმალისაო U23 3:1

რუმინეთი: ლიგა 1

19:00ვოლუნტარი - მიოვენი -:-
22:00რაპიდი ბუქარესტი - გაზ მეთანი მედიასი -:-

რუმინეთი: ლიგა 2

12'პეტროლული - რიპენსია ტიმისოარა 0:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1

18:00CSM Pascani - სტიინტა მიროსლავა -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2

18:00რამნიჩუ სარატი - სპორტინგი ლიესტი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3

18:00გლორია ალბესტი - აფუმატი -:-
18:00ინაინტე მოდელუ - CSM Oltenita -:-
18:00ფ. კონსტანტა 2 - პოპესტი ლეორდენი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4

18:00აკადემიკა კლინჩენი 2 - მორენი -:-
18:00დინამო ბუქარესტი 2 - რაპიდი ბუქარესტი 2 -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5

18:00ოდორჰეიუ - სეპსი 2 -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6

18:00ალექსანდრია - სლატინა -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7

18:00CSM დევა - რესიტა -:-
18:00ვიტორული ტგ. ჟიუ II - ჟიულ პეტროსანი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8

18:00გიროდა & გიარმატა ვი - ავანტული პერიამი -:-
18:00სოიმი ლიპოვა - ბისნოვი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9

18:00ავანტულ რეგჰინი - უნირეა უნგენი -:-
18:00არიესული ტურდა - სანატათეა კლუჟი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10

18:00კლუჟი II - სომესულ დეი -:-

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 1

12'რ. ვოლგოგრადი 2 - დინამო სტავროპოლი 1:0

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 4

13:30დინამო ბარნაული - Tuymazy 3:0
12'ირტიში ომსკი - ტორპედო მიასი 0:0

რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა

12:00კრილია სოვეტოვი სამარა U19 - ცსკა მოსკოვი U19 1:0
12:00ურალი U19 - დინამო მოსკოვი U19 1:2
13:00არსენალი ტულა U19 - როსტოვი U19 1:2
13:00კონოპლევი U19 - უფა U19 0:1
14:00ხიმკი U19 - კრასნოდარი U19 0:3
15:00სოჩი U19 - ჩერტანოვო მოსკოვი U19 2:1
15:00სპარტაკი მოსკოვი U19 - რუბინი U19 2:2
52'ნიჟნი ნოვგოროდი U19 - სტროგინო მოსკოვი U19 3:1
17:30ლოკომოტივი მოსკოვი U19 - ახმატ გროზნო U19 -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

20:00იონიკოსი - არისი -:-

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

12'კეიპ ტაუნ სფურსი - უტონგატი 0:0
12'რიჩარდს ბეი - ბლექ ლეოპარდსი 0:0

საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა

19:45ალ-ტაავონი - ალ-რაედი -:-
19:45დამკი - ალ-შაბაბი -:-
21:30ალ-აჰლი - ალ-ფატეჰი -:-

საფრანგეთი: ნაციონალი

21:00ბულონი - შოლე -:-
21:00ბურჟ ან ბრესი - შატორუ -:-
21:00ლავალი - ლე მანი -:-
21:00ორლეანი - ანესი -:-
21:00რედ სტარი - ვილფრანში -:-
21:00სედანი - კრეტეი -:-
21:00სეტე - სტად ბრიოშინი -:-
21:00შამბლი - ბასტია-ბორგო -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C

22:00ლუჰანს კუისო - ფრეჟუ სენტ რაფაელი -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D

22:00ანგულემე - მონპელიე II -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

18:00ნოვი პაზარი - რადნიჩკი ნისი -:-
21:00მეტალაკი - კოლუბარა -:-
21:00რადნიკი - ვოივოდინა -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

18:00გრაფიცარი ბეოგრადი - იავორი -:-
18:00ტიმოკი - კაბელი ნოვი სადი -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი

18:00ტეკ სლოგა - ოფკ ბეოგრადი -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი

18:00ტრაიალი კრუსევაცი - იაგოდინა -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

22:00კალონი - რსლაფ -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

69'ლაიონ სიტი - ალბირექს ნიიგატა 1:0

სირია: პრემიერ ლიგა

12'Afrin - ალ-ტალია 0:0
12'ალ-ნავაირი - ალ-ჯაიში 0:0
12'ალ-შორტა - ალ-იტიჰადი 0:0
12'ვატბაჰი - ფუტუა 0:0
12'ჰოტინი - ტიშრინი 0:0
20:00ალ-ვაჰდა - ალ-კარამაჰი -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

19:00ტრნავა - სერედი -:-

სლოვაკეთი: 2. ლიგა

19:00პოდბრეზოვა - კომარნო -:-

სლოვენია: 2. SNL

17:30დრავა - ტრიგლავი -:-

სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი

21:00სენკური - Slovan Ljubljana -:-

სომხეთი: სომხეთის თასი

86'Van - სევანი 2:1
19:30ბკმა - პიუნიკი ერევანი -:-

ტაილანდი: ტაი ლიგა 1

15:00სამუტ პრაკან სიტი - ბანგკოკ იუნაიტედი 3:1

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

15:00ესხატა - ცსკა-პამირ დუშანბე 1:2
15:00ისტარავშანი - ფაიზკანდი -:-

უელსი: კიმრუ პრემიერი

22:45ნიუთაუნი - ებერისტუიტი -:-

უელსი: კიმრუ სამხრეთი

22:30აფან ლიდო - გოიტრ იუნაიტედი -:-
22:30თაფს ველი - უნდი -:-
22:30ლანელი - ლანტვიტ მეიჯორი -:-
22:30პორტ ტალბოტი - ამანფორდი -:-
22:45პონტიპრიდი - ბრაიტონ ფერი -:-

უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი

22:45გრესფორდი - ლენგეფნი -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

20:30დესნა - რუხი ლვოვი -:-

უკრაინა: I ლიგა

17:30ალიანსი - Hirnyk-Sport -:-
19:30მეტალისტი ხარკოვი - ჟიტომირი -:-

უკრაინა: II ლიგა

12'Munkacs Mukacheve - ლნზ ჩერქასი 0:0
12'დნიპრო ჩერკაზი - დუნაივცი 0:0
12'მიკოლაივი - კრისტალი 0:0
18:00ლივი ბერეგი - AFSC კიევი -:-
19:00მეტალურგი ზაპაროჟია - Sumy -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

12:00დნიპრო-1 U19 - ვერეს რივნე U19 4:1
14:00ინჰულეცი U19 - კოლოსი კოვალივკა U19 0:1

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

22:30რენტისტასი - ბოსტონ რივერი -:-

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ხუვენტუდი - ვილა ტერესა 1:2
01:30როჩა - დეფენსორ სპორტინგი 1:2
04:00სერო - ალბიონი 1:0

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

21:00სკალა იტროტარფელაგი - ჰბ ტორსჰავნი 2 -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30ილვეს-კისატი - ეპს -:-

ქუვეითი: Emir თასი

21:00ალ-არაბი - ალ-ჯაჰრა -:-

ყატარი: QSL

17:50უმ-სალალი - ალ-ხორი -:-
20:30ალ ვაკრა - ალ-რაიანი -:-
20:30ალ-აჰლი - ალ-ღარაფა -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი

21:30ასირისკა ბკ - ულარედსი -:-

შვეიცარია: შვეიცარიის თასი

21:30ბულე - ლოზანა -:-
21:30კრინსი - ციურიხი -:-
22:00ივერდონი - ვილი -:-
22:00კონკორდია - სერვეტი ჟენევა -:-
22:00ქსამაქსი - ლუგანო -:-

შოტლანდია: II ლიგა

22:45ედინბურგ სიტი - სტირლინგი -:-

შოტლანდია: შოტლანდიის თასი

22:45ისთ სტირლინგშირი - ფორტ ვილიამი -:-
23:00კუმბერნულდ კოლტსი - ბაკი ტისთლი -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

21:00სიგმა ოლომოუცი - ოსტრავა -:-
21:00ჰრადეცი კრალოვე - პარდუბიცე -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

18:30დუკლა პრაღა - პრიბრამი -:-
18:30ვლასიმი - პროსტეჟოვი -:-
20:00უსტი ნად ლაბემი - ვარნსდორფი -:-

ჩეხეთი: MSFL

20:00ჰლუცინი - დოლნი ბენესოვი -:-

ჩეხეთი: ზლინი კპ

20:30ბატოვი - ველკე კარლოვიცე -:-

ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ

19:00ნეპომუკი - ჩოტიკოვი -:-

ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი

19:30მოტორლეტი პრაღა B - ზლიცინი -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

18:00კობრესალი - უაჩიპატო -:-

ჩილე: პრიმერა B

23:00კოპიაპო - არტურო ფერნანდეზ ვიალი 1:1
01:00ბარნეჩეა - რეინჯერსი 2:3
02:00სან მარკოს დე არიკა - ს. მორნინგი 4:0
03:30უნ. დე კონსეფსიონი - კოქუიმბო 0:1

ჩინეთი: პირველი ლიგა

11:30შაანხი ჩანგანი - ბეიჯინგ ტექნოლოჯი 2:0
81'გუიჟუ - ბეიჯინგ სპორტი 0:0
78'ჟეჯიანგ პროფესინალი - ნანჯინგ სიტი 0:0
79'ჰეილონგჟიანგ აის სიტი - ჩენგდუ რონგჩენგი 2:1

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ჩემპიონთა ლიგა

06:00კრუზ ასული (Mex) - მონტერეი (Mex) 1:4

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

22:00დრაგოვოლიაცი - რიეკა -:-

ხორვატია: 3. HNL სამხრეთი

18:30პრიმორაცი ბიოგრადი - ზაგორა -:-

ხორვატია: 3. HNL დასავლეთი

18:30ნაპრიჟედ ჰრელინი - ნეჰაი სენი -:-

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

02:00მოტაგუა - ვიდა 2:1

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.